3-izbový byt na Bratislavskej ulici

#19944881
Cena: 110 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 12.07.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Senec
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 76
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Balkón

Kontakt:

Göndörová Jana, gondorova@maximreal.sk, 0915831168

Adresa:

Bratislavská

Vlastné ID:

UK803

Popis:

Ponúkame na predaj 3 izbový priestranný byt v Senci na Bratislavskej ulici na siedmom poschodí. Byt má rozlohu 76m štvorcových + balkón 2m štvorcové. K bytu je aj pivnica. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Prerobené jadro, dlažba v chodbe, kuchyni, kúpelňa, WC a na balkóne. V spálni je plávajúca podlaha, obývačka a detská izba majú drevenú parketovú podlahu. V obývačke a detskej izbe sú vonkajšie žalúzie. V byte ostáva všetko zariadenie okrem TV.

Cena nehnuteľnosti je 110.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 112.000,-Eur celkom.

Mesto Senec  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: