Na predaj 4-izbový byt, Slovenské Nové Mesto

#19959727
Cena: 37 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 18.08.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Slovenské Nové Mesto (Trebišov)
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 97
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Kontakt:

JUDr. Eva Hubertová, hubertova@diamondreality.sk, 0911 715 121

Vlastné ID:

23329

Popis:

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 97 m2 v obci Slovenské Nové Mesto, okr. Trebišov. Bytový dom sa bude tohto roku zatepľovať. Energetický certifikát nie je. K bytu so samostatným vchodom patrí parkovacie miesto a pivnica.

V byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia: kuchynská linka na mieru, plávajúce podlahy, nové elektrické rozvody vrátane revíznej správy, nerezová vložka v komíne, znížený strop v celom byte, stierky, nová sanita v kúpeľni, vstavaná skriňa v spálni, v detskej izbe nábytok na mieru. Plastové okná a balkónové dvere treba dokončiť.

Kúrenie: plastohlinikové potrubie pre radiátorové kúrenie, radiátory so spodným vývodom, vlastný elektrický kotol 14.7 kW, krb na tuhé palivo 14 kW. Krb je prepojený na radiátory a na ohrievač vody s nepriamym ohrevom a elektrickým ohrievacím telesom zároveň.

Súčasťou predaja je aj sedacia súprava a obývacia stena.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: