Predaj 1 izbový byt, Jasovská ulica, Bratislava V. Petržalka

#19960439
Cena: 79 500 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 09.08.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: 1 izba
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 36
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Pivnica

Kontakt:

Meno: Peter Tököly, e-mail: peter@housereality.sk, tel.: +421 903 936 860

Adresa:

Bratislava - Petržalka

Vlastné ID:

PT-405

Popis:

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Jasovskej ulici, Bratislava V. Petržalka. Byt sa nachádza na 5/12 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera bytu je 36 m2, pivnica má 1,5 m2, bez balkóna. Byt je kúpou voľný.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi, murované jadro - kúpeľňa so sprchovacím kútom.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

K CENE BUDE PRIPOČÍTANIA PROVÍZIA PRE REALITNÚ KANCELÁRIU V SUME 2000 eur.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: