Predaj 2,5i bytu na Dunajskej ul.

#20013815
Cena: 180 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 16.10.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Staré mesto (Bratislava)
Počet izieb: 2 izby
Kontakt:

Meno: Ing. Gabriela Ilavská, e-mail: ipreal@ipreal.sk, tel.: 0903 466 147

Adresa:

Bratislava - Staré Mesto

Vlastné ID:

GI-1168

Popis:

Ponúkame na predaj rekonštruovaný 2,5-izbový byt vo vyhľadanej lokalite Starého mesta na Dunajskej ulici. Útulný a tichý byt s orientáciou do tichého dvora má úžitkovú plochu 63 m2. Byt je situovaný na 3. nadzemnom podlaží v 6. podlažnom tehlovom bytovom dome s výťahom a pozostáva z dvoch obytných miestnosti, kuchyne , kabinetu s oknom, komory, kúpeľne a samostatného WC. K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 6 m2. Byt je značne prerobený (nové elektrické rozvody, nová kvalitná kuchyňa so spotrebičmi, sanita, osvetlenie, plastové okná, klimatizácia, rolldoor). Dispozícia bytu: vstupná chodba, odkiaľ sa vstupuje do kuchyne a z kuchyne sa vchádza do obývacej časti a do spálne. Na chodbe sa nachádza WC, úložné priestory a samostatná komora so svetlíkom. Parkovanie je možné pred budovou na verejnom parkovisku alebo v susediacej podzemnej garáži. Výhody: - žiadaná lokalita Starého Mesta - výťah - v izbách kvalitné drevené parkety - kuchynská linka so spotrebičmi - spoločný dvor - vchodová brána s el.vrátnikom.

Cena : 179 900,- EUR


Tel : 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta)

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: