Super cena! 2-izbový byt na Kysuckej ulici

#20014579
Cena: 76 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 12.10.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Senec
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 66
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Balkón, Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Göndörová Jana, gondorova@maximreal.sk, 0915831168

Adresa:

Kysucká

Vlastné ID:

JG3829

Popis:

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Senci s veľkou obývačkou, 3 balkónmi, šatníkom, suchou pivnicou na Kysuckej ulici s celkovou výmerou 66m2, byt sa nachádza na 4 poschodí zo štyroch s výťahom  Dispozícia bytu:  2x samostatná izba, kuchyňa, obývačka, šatník, kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou,, 3x balkón. 
Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Mesačne náklady 170€ /3 osoby + energie. Bytový dom panelový ale zatepleny,  vymenené stúpačky. V byte sa už aktuálne nebýva, je bez tiarch, predajom voľný. 

Cena nehnuteľnosti je 76.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.

Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 78.000,-Eur celkom. 

Mesto Senec   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: