2-izbový byt na ulici Československých parašutistov

#20014581
Cena: 250 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 12.10.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 64
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Parkovacie miesto

Kontakt:

Bc.Marek Vodislavský, vodislavsky@maximreal.sk, 0915831164

Adresa:

Československých parašutistov

Vlastné ID:

UK1444

Popis:

Ponúkame na predaj 3 izb. Byt so zariadením, po rozsiahlej rekonštrukcií na ulici Československých Parašutistov, neďaleko OD SLIMÁK. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej časti Bratislava - Nové Mesto , s kompletnou občianskou vybavenosťou a rýchlym prístupom do centra. Byt je má zachovalé drevené parkety. Výhodou je slnečnosť bytu, pekný výhľad situovaný je na východ a na západ, dobré dispozičné riešenie .
Byt je na 3 p. v 6 poschodovom bytovom dome s výťahom. Celková rozloha bytu je 63,50 m²

Cena nehnuteľnosti je 250.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 252.000,-Eur celkom. 

Mestská časť Nové Mesto   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky@maximreal.sk, tel: 0915 831 164

 

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky@maximreal.sk, tel: 0915 831 164

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: