Krásna garsónka, Topoľčianska ulica, Bratislava V. Petržalka

#20031779
Cena: 81 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 05.11.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: Garsónka
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 29
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Loggia

Kontakt:

Meno: Peter Tököly, e-mail: peter@housereality.sk, tel.: +421 903 936 860

Adresa:

Bratislava - Petržalka

Vlastné ID:

PT-322

Popis:

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj krásnu, kompletne zrekonštruovanú a zariadenú garsónku v Bratislava V. Petržalka, Topoľčianska ulica v blízkosti jazera Draždiak. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom panelovom, zateplenom dome na 3/12 poschodí s výťahmi. Výmera bytu je celkovo 29 m2 z toho má lodžia cca 4 m2, súčasťou je aj pivnica v suteréne domu 1,5 m2. Nízke prevádzkové náklady. Do bytu si už treba nasťahovať iba osobné veci a ihneď môžete bývať - kúpou je ihneď volný.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt sa nachádza v zateplenom dome, v byte sú plastové okná zo žalúziami, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, kúpelňa je so sprchovacím kútom a toaletou.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je jazero Draždiak, nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: