Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu

#20034167
Cena: 126 999 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 08.11.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 1 izba
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 35.5
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, 0915831167

Adresa:

Leškova

Vlastné ID:

KV5377

Popis:

Ponúkam Vám na predaj pekný, zrekonštruovaný 1-izbový byt vhodný na investíciu vo výbornej lokalite, na Leškovej ulici, kúsok od Hlavnej stanice v Starom Meste. Byt je v tichej lokalite i keď je v centre. Byt je kompletne zrekonštruovaný, v izbe veľká roldorka (vstavaná skriňa). K bytu je k dispozícii pekná záhradka pre každodenný relax :). Kuchyňa je so vstavanými spotrebičmi. V kúpeľni je vaňa. WC je zvlášť. Byt je na zníženom prízemí. Byt je pekný a svetlý. K bytu je aj 8 m2 anglický balkón, pivnica ma cca. 11 m2 .Výmera bytu 35,5 m2. Byt je vďaka svojej polohe vhodný ako investícia na prenájom. 

Celková cena nehnuteľnosti je 126.999,-Eur vrátane všetkých poplatkov,  právneho a hypotekárneho servisu.

Mestská časť Staré mesto  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: