Veľký 4i byt s loggiou a krbom na Krížkovej

#20034175
Cena: 390 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 08.11.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 117
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, 0915831167

Adresa:

Križkova

Vlastné ID:

KV5378

Popis:

Ponúkame na predaj 4-izbový čiastočne zariadený byt s celkovou rozlohou 109,72 m2 a s loggiou o rozlohe 7,2 m2 s výhľadom na Slavín. Byt sa nachádza na 5. nadzemnom podlaží v 6 podlažnej budove s výťahom na Krížkovej ulici, neďaleko Hlavnej stanice v Starom Meste. 

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018. V celom byte sú plastové okná, nové podlahy, nová kuchynská linka, zrekonštruovaná kúpeľňa, WC, príprava na práčku, nová klimatizácia v obývačke. Kúrenie v byte je vlastné so zásobníkom teplej úžitkovej vody. V obývačke je funkčný krb. Mesačné náklady na bývanie sú nízke, iba 110 Eur pre 3 osoby vrátane elektriny a plynu.

Byt je tichý, priestranný a slnečný. Orientovaný na juhozápad. Kúpou voľný.

Cena nehnuteľnosti je 390.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 5.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 395.000,-Eur celkom. 

Mestská časť Staré Mesto disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: