Bývanie v tichom prostredí na Jilemníckeho ulici v Stupave - oplatí sa vidieť

#20034499
Cena: 109 360 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 09.11.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Malacky
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 57
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Loggia

Kontakt:

Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, 0915 831 158

Adresa:

Jilemnického

Vlastné ID:

KU414

Popis:

Ponúkame na predaj  2- izbový byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový vo veľmi tichom prostredí, Jilemnického, Stupava, byt sa nachádza  na 3 poschodí z troch, konštrukcia – tehla, podlahová plocha bytu 57 m2, balkón 3 m2, murovaná pivnica 3 m2.

Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, vstup je do predsiene, z ktorej sa vchádza do ostatných častí bytu: priestranná kúpeľna so sprchovým kútom, WC (geberit), umývadlo so skrinkou, pračka. Spálňa je samostnatná s rozmermi 3,5x3,5m. Kuchyňa o veľkosti 3,5x3,5m je s rovnou kuchynskou linkou, kombinovaným sporákom (plyn/elektrická rúra), chladnička s mrazničkou. Z kuchyne je výstup na zasklenný balkón o veľkosti 3 m2 s tieniacimi fóliami. Do obývacej izby o veľkosti 6x3,5m vedú dva vchody jeden z kuchyne a druhý z chodby. Na podlahách bytu v obývacej časti a spálni je laminátová podlaha, v ostatných častiach bytu dlažba. Okná na byte sú plastové, s tieniacimi clonkami s neprepustnosťou svetla a tepla a sieťkami proti hmyzu.

Stav objektu: kompletná rekonštrukcia v roku 2016 a 2017. Do bytu sa stačí len nasťahovať a bývať. 

Výhody: 

- bezproblémový parking

- tiché prostredie

-ideálny byt pre mladú začínajúcu rodinu

- nízke mesačné náklady na 2 osoby je nájom 130,- eur/komplet aj elektrika a plyn.

Konštrukcia objektu: tehlová.
Orientácia bytu je na východ a západ.
Bytový dom bol v roku 2007 zateplený, má vlastnú kotolňu a sedlovú strechu s podkrovím.

Bývanie sa nachádza v blízkosti autobusovej stanice (500m) s veľmi častými autobusovými spojeniami a centra mesta Stupava s kompletnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí. Škola, škôlky, detské ihriská, zdravotné stredisko, lekárne, obchody, trh, pošta, mestský úrad, kostol, reštaurácie, banky, všetko v dosahu, pešou chôdzou pár minút. V širšom okolí zámocký mestský park, športový areál, cyklotrasy, možnosť turistiky, zelené okolie Karpát. Veľmi dobrá dostupnosť do Ba, diaľničné (D2) a mestské obchvaty Bratislavy, napojenie na tunel SITINA, do centra Ba cca 15 min.

Cena nehnuteľnosti je 109.360,-Eur v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. 

Mesto  Stupava disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: