1-izbový byt na Saratovskej ulici

#20054417
Cena: 90 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 06.12.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 1 izba
Plocha v m2: 40
Vykurovanie: Iné
Stav: Pôvodný
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, 0915831167

Adresa:

Saratovská

Vlastné ID:

UK1836

Popis:

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v Bratislave - Dúbravke, na Saratovskej ulici.
Byt sa nachádza v blízkosti OD Billa, v okolí bytu je všetka potrebná občianska vybavenosť, v blízkosti aj dom kultúry, kostol, LIDL, Tatra banka, ... Zastávka MHD je vzdialená asi 100 metrov (max. 1 min chôdze).
Bytový dom je zateplený, vymenené všetky stúpačky, výťahy menené v roku 2017.
Byt má rozlohu 40 m2, pozostáva z: vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s WC, kuchyne a obývacej izby.
V byte sú vymenené plastové okná, ostatné v pôvodnom stave.Cena nehnuteľnosti je 90.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 92.000,-Eur celkom. 

Mestská časť Dúbravka   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

 

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: