PREDAJ – krásny slnečný 4 izbový byt (90m2) na Bagarovej ul. – EXPISReal

#20105339
Cena: 180 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 23.05.2019
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 4 izby
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 90
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Loggia, Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Adriana Boudná, boudna@expisreal.sk, 0948 421 619

Adresa:

Bagarova

Vlastné ID:

170387

Popis:

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny, slnečný 4 izbový byt 90m2 na Bagarovej ul., mestská časť Dúbravka, po kompletnej rekonštrukcii. Kompletná rekonštrukcia spočíva: plastové okná, obklady
a  dlažba, bukové parkety v miestnostiach, nová elektrika, nové stúpačky r. 2017 – 2018, kuchyňa je prerobená a zväčšená o priestor balkónu, všetky steny aj podlaha v kuchyni sú zateplené, obývacia miestnosť je predelená s imidžovou dreveno – sklenenou vysúvacou stenou z masívnou výplňou, loggia je za sklenená fínskym systémom, na chodbe zabudované roll dor -y.

Dispozične je byt riešený:  vstupná chodba, oddelená toaleta, kúpelňa, vstup do obývacej miestnosti z ktorej sa vchádza do kuchyne so špajzou s odsávaním von, na loggiu orientovanú do ulice, 3 izby – jedna izba je priechodná s druhou, tretia izba sa nachádza na konci chodby.

Byt sa nachádza na 4 poschodí bez výťahu s optickou sieťou.  K bytu prislúcha pivnica.  

Bytový dom je zateplený, z fondu opráv sa v budúcnosti  budú rekonštruovať balkóny a to novou dlažbou, zateplením, oplechovaním balkónov, odvetranie strechy.

Susedia sú dobrí, parkovanie pred domom bezproblémové. Pri bytovom dome sa v tesnej blízkosti nachádza miestny park s detským ihriskom, v okolí sa nachádzajú rôzne obchody, reštaurácie, MŠ, ZŠ, Dom služieb, Gymnázium Bilíková, Zdravotné stredisko,  veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta či už autom alebo MHD, tak isto výborný vjazd na diaľnicu.

Byt je voľný ihneď.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme bezplatný kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

INFO: 0948 421 619

Mohlo by vás zaujímať: