360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: Krásna garsónka, BA IV. Dúbravka, ulica Pod Záhradami

#20160929
Cena: 79 999 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 15.04.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Dúbravka (Bratislava)
Počet izieb: Garsónka
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 27
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Pivnica

Kontakt:

Meno: Lukáš Serafín, e-mail: lukas@axisreal.sk, tel.: 0950 208 336

Adresa:

Bratislava - Dúbravka

Vlastné ID:

SE-1

Popis:

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj garsónku nachádzajúcu sa v lokalite Bratislava IV. Dúbravka na ulici Pod záhradami. Byt má celkovú podlahovú plochu 27,50 m2 nachádza sa na 10. poschodí v 11-poschodovom zateplenom panelovom dome s 2 výťahmi. V bytovom dome boli vymenené stúpačky. Mesačné náklady sú IBA 100,- €. Byt je kúpou voľný a nie je zaťažený hypotekárnym úverom.

STAV BYTU:
Byt je po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII - plastové okná, rozvody, bezpečnostné dvere, kuchynská linka, keramická varná doska, elektrická rúra, digestor.
Bytový dom prešiel KOMPLETNOU REKONŠTRUKCIOU, dom je ZATEPLENÝ a v priebehu roka sa bude robiť NOVÝ VÝŤAH, nové bezpečnostné dvere do spoločných priestorov. Vstup je na čip.

LOKALITA:
Byt sa nachádza v centre Dúbravky s výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkosti je zastávka MHD, reštaurácia, kostol, pošta, obchody, zdravotné stredisko, škola, škôlky, jasle, detské ihriská, kultúrny dom, neďaleko les. Rýchle pripojenie na diaľničný obchvat. Bezproblémové parkovanie, krásne okolie, nádherný výhľad – ideálne k okamžitému nasťahovaniu. LOKALITA v ktorej máte naozaj všetko, čo potrebujete. Dobre riešená infraštruktúra – školy, škôlky, MHD, obchody.

/ PREDAJ / GARSÓNKA / BRATISLAVA IV. / POD ZÁHRADAMI ULICA / KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA /


Virtuálna prehliadka na http://www.axisreal.sk/360-virtualna-prehliadka-krasna-garsonka-ba-iv-dubravka-ulica-pod-zahradami-472933

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: