2- garsónka na Námestí Hraničiarov

#20209861
Cena: 118 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.05.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: Dvojgarsónka
Plocha v m2: 44.02
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

PhDr.Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, 0915831162

Adresa:

Námestie Hraničiarov

Vlastné ID:

IR1867

Popis:

5onúkame na predaj  dvojgarsónku na Námestí hraničiarov v Bratislavskej časti Petržalka.
Byt sa nachádza na 8 poschodí. V dome sú 2 výťahy - 1 osobný a 1 nákladný . Na poschodí sú 4 byty a miestnosť pre pivnice, ktoré sú v samostatne uzamykateľnej časti.
Úžitková plocha bytu je 44,02 m + 2 veľké loggie a pivnica . Hneď ako vstúpite do bytu je chodba a po pravej strane je kúpeľňa s WC. Z chodby sa dostanete do obývacej časti s kuchynským kútom a balkónom. Vedľa je samostatná izba , ktorá slúži ako spálňa a má taktiež krásny veľký balkón.
Veľmi ľahko sa dostanete do mesta, či už využijete MHD alebo električku, ktorou sa bez problémov dostanete až do Rače.
V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, pošta, obchody, dostihová dráha, hrádza a veľa možností na výbeh so psom alebo prechádzky s deťmi.
Byt je v pôvodnom stave, čo vám ponúka možnosť prerobiť si ho podľa vlastných predstáv a požiadaviek

Cena nehnuteľnosti je 118.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 120.000,-Eur celkom. 

Mestská časť Petržalka disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

 

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: