Slnečný 2- izbový byt na Zemplínskej ulici

#20231103
Cena: 95 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.06.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Senec
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 49
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Balkón, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing. Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, 0915831156

Adresa:

Zemplínska

Vlastné ID:

PC71

Popis:

Ponúkame na predaj 2- izbový byt o rozlohe 53m2 na Zemplínskej ulici. Byt je situovaný v 12 ročnej bytovke na kraji mesta Senec, na 5-tom poschodí zo 6-tich. Je orientovaný na juhozápad a má dve nepriechodné izby, obe so vstupom na loggiu. Byt sa predáva čiastočne zariadený, v byte ostáva kuchynská linka NOBILIA 10-ročná, vstavaná skriňa Divendoor 4-ročná, nábytok na chodbe a rozkladacia kožená sedačka. Chodba, kúpeľňa a kuchynská časť majú dlažbu, v zvyšku bytu je plávajúca podlaha. Byt je veľmi slnečný, loggia má markízu. K bytu je pivnica na prízemí a parkovacie miesto priamo pred vstupom do bytovky.

Lokalita je veľmi vyhľadávaná, v okolí 2 km sa nachádzajú jasle, škôlka, škola, stredná škola, detské ihriská, veľké futbalové ihrisko, pošta, mestský úrad, daňový úrad, TESCO, BILLA, JEDNOTA, Kaufland aj LIDL. 5 min chôdze je jazero vhodné na kúpanie. Pri bytovke je aj zastávka medzimestského aj mestského autobusu. Kúsok je tiež železničná stanica - cca 4 km. Centrum Senca je 10 min chôdze. Byt má prípravu na napojenie na optický kábel alebo satelit. Mesačné náklady na bývanie pre 3-člennú rodinu sú cca 70 EUR bez elektriky. Byt má veľmi dobrú atmosféru, príjemných susedov, prevažne mladé rodiny s väčšími deťmi. Kúpou je voľný, nie je aktuálne obývaný. 

Cena nehnuteľnosti je 95.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 97.000,-Eur celkom. 

Mesto Senec disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Bližšie info a kontakt: Ing.  Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 156

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúZ kuchpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ing.  Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 156 

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: