360° VP:: 3-izb. byt, LODŽIA, VLASTNÉ KÚRENIE, Veľký Biel, Kostolná ul

#20293597
Cena: 80 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.08.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Senec (Bratislavský kraj)
Počet izieb: 3 izby
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 74
Vykurovanie: Vlastný kotol
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Loggia, Pivnica, Garáž

Kontakt:

Meno: Katarína Vojtková, e-mail: katarina@axisreal.sk, tel.: 0908 069 665

Adresa:

Veľký Biel

Vlastné ID:

KV-80

Popis:

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 3 izbový byt o celkovej rozlohe 74 m2, z toho 4 m2 LODŽIA, v lokalite Veľký Biel, Kostolná ulica. Prináleží k nemu samostatná murovaná GARÁŽ 25 m2 a PIVNICA 28 m2 členená na 3 miestnosti. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí 1-poschodového TEHLOVÉHO bytového domu, iba so štyrmi bytovými jednotkami. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, samostatnej kuchyne, komory, obývacej izby s LODŽIOU, a dvoch samostatných izieb. Tie sú navzájom prepojené tretími dverami, ktoré sa dajú v prípade potreby odstaviť. Mesačné náklady na bývanie sú 75,- eur (15,- eur fond opráv, 40,- eur plyn, 20,- eur elektrina). Byt je kúpou voľný ihneď.

STAV BYTU:
V rámci rekonštrukcie boli vymenené pôvodné okná za plastové so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, vchodové dvere bezpečnostné, inak je byt v slušnom pôvodnom stave. V izbách na podlahách nájdete pôvodné DREVENÉ PARKETY, v chodbe, komore a kuchyni PVC podlahovú krytinu, v kúpeľni dlažbu. V obývacej izbe je možnosť napojenia na KRBOVÉ KACHLE. Byt má vlastný PLYNOVÝ KOTOL, ktorý zabezpečuje kúrenie a ohrev TÚV. Odpad z bytového domu je odvedený do žumpy. V kúpeľni je klasická vaňa a umývadlo. Zariadenie môže ostať po dohode s majiteľmi bytu.

LOKALITA:
Daná lokalita poskytuje pokojné bývanie v tichej časti obce. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, detské ihriská, potraviny. V Senci vzdialenom asi 2 km nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. V tesnej blízkosti štrkové jazerá na kúpanie či rybolov.

/ 3-IZBOVÝ BYT / GARÁŽ / LODŽIA / VLASTNÝ PLYNOVÝ KOTOL / VEĽKÝ BIEL / KOSTOLNÁ ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

Virtuálna prehliadka na http://www.axisreal.sk/360-vp-3-izb-byt-lodzia-vlastne-kurenie-velky-biel-kostolna-ul-480873

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: