1. izbový byt Košice - sídlisko Ťahanovce,até čiastočná rek.,loggia DB

#20294811
Cena: 68 500 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.08.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Sídlisko Ťahanovce (Košice)
Počet izieb: 1 izba
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 39
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Družstevné
Iné:

Výťah, Loggia, Pivnica

Kontakt:

Meno: Norbert Mészaros, e-mail: norbert.meszaros@lpreality.sk, tel.: 0904 184 059

Adresa:

Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce

Vlastné ID:

8388

Popis:

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa 1. izbový družstevný byt v mestskej časti Košice - sídlisko Ťahanovce na Aténskej ulici. Byt sa nachádza na 8 poschodí bytového domu s novou strechou. V byte bola vykonaná čiast. rekonštrukcia. Byt sa ponúka so zariadením, v cene bytu. Byt má nízku anuitu na odkup do vlastníctva. Dobrá občianska vybavenosť, dobré parkovanie. Orientácia bytu Z. Bytový dom má v pláne rekonštrukciu zasklievanie loggií. 
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059
 
Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu? Zabezpečíme Vám kompletný servis a výstavbu rodinného domu na kľúč. Vyberte si zo širokej ponuky projektov. Ak ste si náhodou z ponuky nevybrali, nevadí postavíme Vám dom podľa Vašich predstáv.

Viac na:https://lpreality.sk/rodinne-domy/
 
 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: