1- izbový byt na Lotyšskej ulici

#20295327
Cena: 79 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.08.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Podunajské Biskupice (Bratislava)
Počet izieb: 1 izba
Plocha v m2: 37
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing. Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, 0915831156

Adresa:

Lotyšská

Vlastné ID:

UK3469

Popis:

Ponúkame na predaj 1-izbový byt na Lotyšskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Byt sa nachádza v zateplenom dome na 7/7 poschodí s novým výťahom, orientovaný je na juhozápad, z bytu je panoramatický výhľad na Bratislavu. V roku 2019 bol kompletne zrekonštruovaný, od rekonštrukcie je nepoužívaný, ihneď k dispozícii. Plocha bytu je 37 m2, tvorí ho chodba s bezpečnostnými dverami a vstavanou skriňou, kuchyňa, väčšia izba, murovaná kúpeľňa a samostatné WC. K bytu prislúcha pivnica. Dá sa odkúpiť aj nové zariadenie. 

Cena nehnuteľnosti je 79.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 81.000,-Eur celkom. 

Mestská časť Podunajské Biskupice disponuje úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Bližšie info a kontakt: Ing.  Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 156

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ing.  Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 156
 

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: