Predaj slnečný 3 izb. byt, Pribišova ul.,Bratislava IV. Karlova Ves DD

#20301845
Cena: 155 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 03.09.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Karlova Ves (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 79
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Iné:

Výťah, Loggia, Pivnica

Kontakt:

Meno: Zlatica Topoľská, e-mail: zlatica@housereality.sk, tel.: +421 911 308 926

Adresa:

Bratislava - Karlova Ves

Vlastné ID:

ZT-729

Popis:

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj tichý, slnečný 3 izbový byt na ulici Pribišova, vo vyhľadávanej lokalite Bratislave IV. Karlova Ves - Dlhé Diely. Byt sa nachádza na 7/10 poschodí (nad bytom je len 1 byt a potom terasa) panelového bytového domu s 2 výťahmi. Celková výmera bytu je 79 m2 s lodžiou 5 m2 a s pivničnou kobkou 2 m2. Je orientovaný na jednu stranu - na východ. Bytový dom bol zateplený, zrekonštruované vstupné a spoločné priestory a zároveň boli menené rozvody kanalizácie, teplej a studenej vody a výťahy.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je po kompletnej rekonštrukcii, má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná, sádrové omietky, SDK podhľady, kompletné nové elektrické rozvody, počítačová sieť, televízne rozvody, dlažbu, v obývačke aj v spálni sú plávajúce podlahy. Vo vstupnej chodbe sú 2 vstavané skrine, v spálni šatníkova skriňa. Mesačné náklady (sprácovský poplatok) je 170.-€ pre 4 osoby + elektrika a plyn.
DISPOZÍCIA BYTU:
Vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností bytu. Izby sú samostatné a nepriechodné. Byt pozostáva zo samostatnej kuchyne, priestrannej obývačky s loggiou, 2 samostatných izieb, kúpeľne a samostatného WC. Predajom zostáva v byte všetko zariadenie. Byt bude voľný predajom v septembri 2019.
LOKALITA:
Výborná lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je centrum Dlhých Dielov, kde je Billa, pošta, banky, drogérie, mäsiarstvo, lekárne, Terno, Tesco Express, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život neďaleko centra Bratislavy.

CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: