VEĽKÝ DVOJ-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU

#20321345
Cena: 44 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 18.09.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Humenné
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 58
Vykurovanie: Iné
Stav: Pôvodný
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

Alena Holotová, holotova@diamondreality.sk, 0907 925 636

Adresa:

Laborecká

Vlastné ID:

27644

Popis:

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITZ HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


V elegantne, novozrekonštruovanom bytovom dome na Laboreckej ulici 8 v Humennom ponúkame na predaj veľký, výborne riešený dvojizbový byt s komfortnou loggiou.


Byt v pôvodbom stave, ale s novými plastovými oknami s trojsklom je situovaný na 8.poschodí.


Dokonalá orientácia izieb zabezpečuje slniečko počas celého dňa následovne : ranné lúče vás zobudia ráno klopaním na okno v spálni, obývacia izba a kuchyňa sa budú vyhrievať do neskorého popoludnia, čo značne zníži náklady na teplo, rovnako, ako 20 cm minerálna vlna, ktorá bola použitá na zateplenie bytového domu.


Každý vlastník bytu sa podieľa na rozhodovaní o hospodárení bytovky, nakoľko tu vládne SVB.


Dobrá lokalita a byt s veľkými možnosťami predurčujú túto ponuku k top nehnuteĺnostiam, preto neváhajte a volajte, nenechajte si ujsť príležitosť, ktorá sa neopakuje často.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636,, emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: