360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 3-izbový byt s nízkymi nákladmi, BA V. Petržalka, Andrusovova ul.

#20326949
Cena: 177 900 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 10.10.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 70.11
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Loggia, Pivnica

Kontakt:

Meno: Mgr. Peter Herka, e-mail: peter.herka@axisreal.sk, tel.: 0949 531 333

Adresa:

Bratislava - Petržalka

Vlastné ID:

PH-961

Popis:

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt, v časti BA V, Petržalka, Gercenova ulica. Výmera bytu je 68,9 m2 + pivničná kobka 1,2 m2 + lodžia 3,5 m2. Nachádza sa na 8. poschodí z 8, v zateplenom panelovom dome s 1 výťahom. V byte je výborne zmenená dispozícia, kde obývacia izba sa prepojila s kuchyňou a zamurovaním prechodu do kuchyne sa zväčšila kúpeľňa. Z kuchyne sa vychádza na zasklenú lodžiu.
2 spálne sú orientované na sever do zeleného vnútrobloku s výhľadom na hrad a obývacia izba s kuchyňou na juh, smerom na železničnú trať. Veľkou výhodou bytu sú veľmi nízke náklady, keďže dom má vlastnú kotolňu. Mesačné platby vrátane plynu, elektriny a internetu sú len vo výške cca 190 eur/ 3 osoby.
Bytový dom je zateplený, 12/2018 bola robená nová zateplená strecha a stupačky.
V obývacej miestnosti je inštalovaná klimatizácia.
Obhliadky možné 7 dní v týždni v rôznych hodinách!

STAV BYTU:
Byt je po staršej kompletnej rekonštrukcii vo veľmi dobrom stave. V izbách sú položené drevené parkety, v ostatných miestnostiach dlažba. V hale a oboch spálňach sú rolldory. Okná majú inštalované vnútorné aj vonkajšie žalúzie a sieťky proti hmyzu. V cene bytu je aj zachovalý nábytok a spotrebiče na fotografiách. V prípade záujmu majiteľ byt vyprace.

LOKALITA:
Veľmi žiadaná lokalita na začiatku Petržalky, v susedstve sa nachádza, 2 x základná škola, gymnázium, štátna aj súkromná škôlka. Vďaka blízkosti Digital Parku a centra veľmi vhodné aj ako investícia na prenájom.

/ PREDAJ / 3 - IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA V. PETRŽALKA / GERCENOVA ULICA / REKONŠTRUOVANÝ/ LODŽIA / KLIMATIZÁCIA / NAJVYŠŠIE POSCHODIE / NOVÁ STRECHA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.


Virtuálna prehliadka na http://www.axisreal.sk/360-virtualna-prehliadka-3-izbovy-byt-s-nizkymi-nakladmi-ba-v-petrzalka-andrusovova-ul--501407

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: