Predám 3-izbový byt na Jasovskej ulici

#20342427
Cena: 147 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 10.10.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 70
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Loggia, Pivnica

Kontakt:

PhDr.Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, 0915831162

Adresa:

Jasovská

Vlastné ID:

IR2412

Popis:

Ponúkam na predaj 3 izbový slnečný  byt s balkónom orientácia Z-V, nepriechodné izby, po rekonštrukcii, na 4 poschodí v 8 poschodovom bytovom dome po rekonštrukcii. Bytový dom je zateplený, nové brány na elektromagnetický čip, nové výťahy, spoločné priestory, . Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, korkové podlahy, kuchynská linka, plastové okná, nové biele interiérové dvere,  rekonštrukcia loggie. K bytu prislúcha pivnica.

Parkovanie pred domom je bezproblémové, keďže sa tu nachádzajú dve veľké parkoviská. Byt bude k dispozícii od septembra 2019. Foto zašlem na vyžiadanie.

Cena nehnuteľnosti je 147.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 149.000,-Eur celkom. 

Mestská časť Petržalka  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162. Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: