3- izbový byt na Wolkrovej ulici

#20343041
Cena: 167 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 10.10.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 68
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

PhDr.Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, 0915831162

Adresa:

Wolkrova

Vlastné ID:

IR2422

Popis:

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Wolkrovej ulici, s celkovou výmerou 68 m2+ loggia a pivnica, nachádza sa na 1 poschodí z 8-mich, byt je klimatizovaný (teplo, zima) v 3 miestnostiach . Zasklený ,zateplený balkón s radiátorom. Orientácia kuchyňa a obývačka SV izba a spálňa Západ do tichého dvora plný stromov. Plastové okná ,žalúzie vonkajšie rolety. V byte ostáva 2x rolldor, práčka, umývačka riadu. Lokalita v tesnej blízkosti pošta,banka,obchody,ZŠ,MŠ,reštaurácia,MHD,Električka,15 minút pešo Aupark

Cena nehnuteľnosti je 167.000 ,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 169.000,-Eur celkom.

Mestská časť Petržalka  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

 

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: