3- izbový byt na Strečnianskej ulici

#20343073
Cena: 166 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 10.10.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 88
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

PhDr.Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, 0915831162

Adresa:

Strečnianska

Vlastné ID:

IR2429

Popis:

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Petržalke na ulici Strečnianska, byt je na 6/12 poschodí v TOP lokalite. Pridaná hodnota v podobe 2 veľkých loggií (spolu 11m2) s fínskym celo presklením s výhľadom na jazero Draždiak. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. je vhodný na úpravu podľa vlastných predstáv, rozloha bytu vrátane loggií a pivničnej kobky je 88m2. Všetky izby sú nepriechodné, v byte neboli robené žiadne posuny priečok, čo dáva priestor na realizáciu budúcemu majiteľovi. Predpis nájomného je 166 000 € mesačne. Byt je kúpou ihneď voľný. Obhliadky možné po dohode. Hneď za domom je zdravotné stredisko, Billa, jazero Draždiak. Tesco.... škola, škôlka. Po tomto type bytu s dvoma veľkými logiami je veľký dopyt, predávajú sa rýchlo, kvôli veľkej rozlohe. Byt je bez ťarchy. 

Cena nehnuteľnosti je 166.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 168.000,-Eur celkom 

Mestská časť Petržalka disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: