Lukratívny 1-izbový byt na Pavlovovej ulici v TOP oblasti 500 bytov

#20420309
Cena: 128 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 09.11.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Ružinov (Bratislava)
Počet izieb: 1 izba
Plocha v m2: 37
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr.Zuzana Kotlebová, kotlebova@maximreal.sk, 0915831160

Adresa:

Pavlovova

Vlastné ID:

ZKK118

Popis:

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v BA - Ružinov, na ul. Pavlovová, v lukratívnej oblasti 500 bytov. Jedná sa o top lokalitu pre investovanie, vzhľadom na blízkosť historického centra, ale aj na veľmi tiché bývanie. 

Dispozícia bytu: byt je situovaný na 1 poschodí historickej tehlovej budovy, orientovaný do tichej ulice a pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej izby, samostatnej kuchyne a kúpeľne spojenej s toaletou. 

Technické špecifikácie: celková výmera bytu je 37,11m2 vrátane pivnice. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, je možné si ho prerobiť podľa vlastných predstáv, preto k fotkám bytu pripájame aj možný návrh dizajnu kuchyne a izby. Takisto je možné sa hneď nasťahovať a bývať bez potreby ďalšej investície. 

Okolie a vybavenosť: Mestská časť Ružinov disponuje úplnou občianskou vybavenosťou, nachádzajú sa tu školy, školky, parky s dostatkom zelene, potraviny, lekáreň, nemocnica, reštaurácie, kaviarne a centrum mesta ponúka bohatý kultúrny život s množstvom divadiel, galérií, múzeí a kín. Do historického centra sa dostanete prechádzkou za pár minút, v blízkosti sa buduje nová autobusová stanica, viacero obchodných centier, takisto ste za pár minút na obchvate. Parkovanie je možné formou rezidenčných kariet priamo pred domom.

Cena nehnuteľnosti je 128.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 130.000,-Eur celkom.

Bližšie info a kontakt: Mgr.  Zuzana  Kotlebová, kotlebova@maximreal.sk, telefón: 0915 831 160

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Mgr.  Zuzana  Kotlebová, kotlebova@maximreal.sk, telefón: 0915 831 160 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: