PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

#20508737
Cena: 60 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 04.04.2020
Transakcia: Predaj
Lokalita: Humenné
Počet izieb: 2 izby
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 58
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Alena Holotová, holotova@diamondreality.sk, 0907 925 636

Vlastné ID:

28607

Popis:

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Pre klientov uprednostňujúcich čaro bývania v srdci mesta, kde vám v letnom období budú robiť spoločnosť štebotajúce vtáčiky, rozkvitnuté kríky a vôňa kávičky z kaviarní, ktoré ju ponúkajú svojim hosťom na Námestí Slobody v Humennom je určená táto zriedkavá ponuka.


Veľký 2 izbový, tehlový byt s výborným riešením a v perfektnom stave, situovaný na treťom poschodí je pripravený na predaj.


Súčasní majitelia vykonali v byte kompletnú rekonštrukciu:


- medené elektrické rozvody - plastové okná - omietky - sadrokartónové stropy so zateplením - interiérové a vchodové dvere - repasované drevené podlahy v obývačke a spálni - vymenená kuchynská linka - murovaná kúpelňa so sprchovacím kútom - oddelené WC


Veľkosť bytu 58 m2 je rozdelená na obývaciu izbu, ktorá je situovaná na západnú stranu, spáleň s východnou orientáciou, rovnako ako aj kuchyňa. Izby sú priestranné, svetle a čo je najväčším plusom nepriechodné. K bytu prináleží veľká, murovaná pivnica v suteréne bytového domu, ktorého vonkajšia rekonštrukcia s možnosťou dobudovania balkónov je v štádiu prípravy.


Kompletné zariadenie bytu, ktoré je súčasťou predaja je grátis.


TERMÍN PRVEJ OBHLIADKY JE URČENÝ NA 25.FEBRUÁRA 2020 V POPOLUDŇAJŠÍCH HODINÁCH.


Pre ďalšie informácie, ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom.


Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: