REZERVOVANÝ - ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ BYT

#20521719
Cena: 68 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 05.04.2020
Transakcia: Predaj
Lokalita: Humenné
Počet izieb: 4 izby
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 79
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Balkón, Parkovacie miesto

Kontakt:

Alena Holotová, holotova@diamondreality.sk, 0907 925 636

Vlastné ID:

28754

Popis:

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Nielen pre mladú rodinku s detičkami, ale pre všetkých, ktorí hľadajú 4 izbový byt s balkónom je pripravená táto zaujímavá ponuka.


Byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou (kúpelňa r.2012, ostatné 2017 ) - murované jadro s oddeleným WC - omietky - sadrokartónové stropy - plávajúce podlahy - interiérové dvere s obložkami - plastové okná so žaluziami - roldor - nová kuchynská linka so zabudovanou elektrickou rúrou, plynovou varnou doskou - digestor a elektrické rozvody je situovaný na najmladšom sídlisku v Humennom na ulici SNP.


Byt o veľkosti 79 m2 je rozdelený na dve detské izby, veľkú obývačku a spáleň z ktorej sa vychádza na balkón,ktorý ponúka krásny výhľad na značnú časť Humenného. Optimálne štvrté poschodie a príjemná severo - južná orientácia posúvajú tento byt do kategórie žiadaných a zriedkavých nehnuteľností.


K bytu prináleží murovaná pivnica.


Byt je v perfektne udržiavanom stave, zariadený a pripravený pre nového majiteľa bez nutnosti ďalších investícií.


Pre ďalšie informácie, ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom.


Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: