Predaj garsónka, Osadná ulica, Bratislava III Nové Mesto

#20575175
Cena: 79 990 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 26.05.2020
Transakcia: Predaj
Lokalita: Nové Mesto (Bratislava)
Počet izieb: Garsónka
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 17.5
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Pôvodný
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Pivnica

Kontakt:

Meno: Peter Tököly, e-mail: peter@housereality.sk, tel.: +421 903 936 860

Adresa:

Bratislava - Nové Mesto

Vlastné ID:

PT-601

Popis:

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj garsónku v pôvodnom udržiavanom stave v lokalite Bratislava III Nové Mesto na ulici Osadná v blízkosti Trnavské mýto. Byt sa nachádza na 1/4 poschodí tehlového domu, pod bytom sa ešte nachádza ďalší byt, nie je prízemný. Celková výmera je 17,5 m2, z toho je pivnica 1,75 m2.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je v pôvodnom stave, sú v ňom drevené okná so žalúziami, lino podlaha, dlažba, kúpeľňa je so sprchovacím kútom, toaleta, pôvodné vchodové dvere.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: