Predaj pekná garsónka, Vígľašská ulica, Bratislava V Petržalka

#20596965
Cena: 77 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 28.05.2020
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: Garsónka
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 28
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Loggia, Pivnica

Kontakt:

Meno: Peter Tököly, e-mail: peter@housereality.sk, tel.: +421 903 936 860

Adresa:

Bratislava - Petržalka

Vlastné ID:

PT-612

Popis:

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj útulnú garsónku v lokalite Bratislava V Petržalka, Vígľašská ulica. Byt sa nachádza na 11/12 poschodí panelového zatepleného domu. Celková výmera je 28 m2, z toho je pivnica 1,5 m2, lodžia má 4 m2. PRÍPADNÁ DOHODA JE EŠTE MOŽNÁ.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je po rekonštrukcii, plastové okná so žalúziami, plávajúca podlaha, dlažba, kúpeľňa je so sprchovacím kútom, toaleta, bezpečnostné vchodové dvere, vstavaná skriňa, kuchyňa so spotrebičmi.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

K CENE BUDE PRIPOČÍTANIA PROVÍZIA REALITNEJ KANCELÁRIE V SUME 2 tis. € : KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: