Apartim s.r.o. predá moderný, kompl. zrekonštruovaný a zariadený byt

#20674020
Cena: 98 900 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 18.09.2020
Transakcia: Predaj
Lokalita: Podunajské Biskupice (Bratislava)
Počet izieb: 1 izba
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 35.31
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Pivnica

Kontakt:

Meno: Juraj Herceg, e-mail: jherceg@apartim.sk, tel.: 0903 408 815

Adresa:

Bratislava - Podunajské Biskupice

Vlastné ID:

575605

Popis:

Apartim s.r.o. predá moderný, kompletne zrekonštruovaný a novo zariadený 1izbový byt na Estónskej ulici v Bratislave.

Celková rozloha bytu je 35m2 a nachádza sa na 7. poschodí zrekonštruovaného bytového domu s výťahom.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli menené: rozvody elektriny vrátane vypínačov a zásuviek zn. Legrand a poistkovej skrine, rozvody vody a odpadu, plastové okná so žalúziami, na všetkých stenách sú nové stierky, umývateľné farebné maľovky, v celom byte sú znížené sádrokartónové stropy so zapustenými bodovými svietidlami, nové plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere a zárubne a vchodové dvere. V kúpeľni a WC sú nové obklady a dlažby, ako aj nová sanita, batérie atď.

Kúpeľňa a WC sú oddelené. Kúpeľňa je vybavená vaňou, umývadlom so skrinkou a samozrejme je v nej miesto a prívod na práčku.

Kuchyňa je samostatná, s nadčasovou kuchynskou linkou vyrobenou na mieru, vrátane zabudovaných spotrebičov - elektrická sklokeramická varná doska, teplovzdušná rúra, digestor. Obývačka je prepojená s nočnou, resp. spacou časťou. V obývačke je nová pohovka a na mieru vyrobený nábytok - šatníková skriňa, ktorá sa prepája do TV skrinkovej zostavy, ďalej veľká posteľ (bez matracov) a dizajnová drevená knižnica, ktorá prakticky oddeľuje spaciu časť od obývacej.

V chodbe je veľká šatníková skriňa a menšia skrinka využiteľná ako botník.

Všetko nábytok v byte je vyrobený na mieru a v jednotlivých miestnostiach je materiálovo, ako aj štýlovo prepojený. Byt sa predáva len so zariadením. Zariadenie je zahrnuté v cene.

V okolí je výborná občianska vybavenosť, Kaufland, TESCO, lekárne, kaviarne, reštaurácie, Vrakunský lesopark s detským ihriskom a bufetom, možnosť športového vyžitia na korčuliarsko - cyklistickej hrádzi.

OBHLIADKY sa budú konať od 21.09.2020

Kontakt:
Juraj Herceg
0903 408 815

apartim@apartim.sk
www.apartim.sk

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: