PRIVÁTNE ZDRAVOTNÍCKE ZARIADENIE - VÝHODNÝ PRENÁJOM

#20239095
Cena: Dohodou
Dátum: 18.09.2019
Lokalita: Humenné
Typ: Iné
Kontakt:

Alena Holotová, holotova@diamondreality.sk, 0907 925 636

Vlastné ID:

27011

Popis:

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Na Nemocničnej ulici č.39 v Humennom je pripravená na prenájom novostavba dvojpodlažného, privátneho zdravotnického zariadenia, ktoré je určené pre akékoľvek ambulancie, rehabilitačné zariadenie, alebo diagnostické centrum.


Budova je situovaná na dobre viditeľnom mieste v susedstve súkromnej, špecializovanej nemocnice v odbore otorinoloryngológia, ako aj ďalších oddelení spadajúcich do siete Svet zdravia. Hlavný vstup je situovaný od hlavnej jednosmernej cesty, čo značne uľahčuje orientáciu pre starších pacientov.


Budova je murovaná - tehlová. Okná plastové s izolačným dvojsklom, dvere dyhované s obložkovými zárubňami. Podlahy v spoločných priestoroch a na schodisku sú keramické v ambulanciách laminátové, plávajúce. Veľkou výhodou je vlastná, plynová kotolňa, čo značne znižuje poplatky za teplo.


Dispozičné riešenie je praktické a účelné - rozdelené na lekáreň,ktorá je v prevádzke, denný stacionár a ambulancie.


Všetky ďalšie informácie poskytneme pri osobnom stretnutí, alebo telefonický


Cena nájmu je vecou korektnej dohody.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právnickeho, ekonomického a finančného sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, a predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: