Dom vhodný ako sídlo firmy v Majeri

#20042927
Cena: 154 000 €
Kategória: Reality / Komerčné objekty
Dátum: 15.03.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Banská Bystrica
Plocha v m2: 160
Účel: Administratíva
Počet podlaží: 2 poschodia
Iné:

Parkovanie

Kontakt:

Ing. Koloman Kovalík, kovalik@maxiss.sk, 0905 613 160

Stav:

kompletná rekonštrukcia

Vlastné ID:

1845

Popis:

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj murovaný dom ktorý bol využívaný ako sídlo firmy, postavený v mestskej časti Majer v Banskej Bystrici.

Virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti môže vidieť tu:
https://ths.li/3sPD4 (skopírujte link a otvorte ho vo Vašom prehliadači)

Rodinný dom pozostáva z dvoch podlaží a to z prízemia a podkrovia. Na prízemí sa nachádza vstupná miestnosť, 3 izby ktoré boli využívané ako kancelárie a sociálne zariadenia pre mužov a ženy. Samostatne prístupná na prízemí je plynová kotolňa. V podkroví sa nachádzajú ďalšie tri miestnosti (z toho jedna veľká) ktoré boli taktiež využívané na kancelárske účely.

Predávaný objekt je postavený z tehál, vykurovanie je prostredníctvom takmer nových radiátorov z vlastnej plynovej kotolne. Okná boli vymenené za nové plastové. Predávaný objekt je po kompletnej rekonštrukcii.

Parkovanie je možné na vlastnom pozemku. Rodinný dom sa nachádza v priemyselnej časti Banskej Bystrice v zástavbe podobných domov a aj z tohoto dôvodu je vhodný najmä ako sídlo firmy a tak bol aj donedávna využívaný.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi ZDARMA pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu ktorý spolupracuje so všetkými bankami.

Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú Vám odporúčame si pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť. Taktiež nám môžete na našej webovej stránke vyplniť krátky formulár s Vašimi predstavami o Vašej novej nehnuteľnosti a my sa Vám ju pokúsime nájsť.

Výbava:

Internet

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: