PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

#20352727
Cena: 240 €
Kategória: Reality / Komerčné objekty
Dátum: 23.03.2020
Transakcia: Predaj
Lokalita: Humenné
Plocha v m2: 58
Účel: Iné priestory
Počet podlaží: Prízemný
Iné:

Parkovanie

Kontakt:

Alena Holotová, holotova@diamondreality.sk, 0907 925 636

Stav:

kompletná rekonštrukcia

Vlastné ID:

27867

Popis:

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Chcete podnikať a hľadáte vhodný priestor, ktorý je na frekventovanom a dobre viditeľnom mieste s dostatkom parkovacích miest a ešte k tomu za výbornú cenu ?


Prídite sa pozrieť a presvedčte sa o pravdivosti popisu. 58 m2 s dvoma oddelenými WC, priestorom rozdeleným na väčšiu a menšiu časť, vstupom od hlavnej cesty, vlastným meraním tepla a elektrickej energie, ako aj dlhodobým prenájmom za super cenu je pripravených na okamžitý prenájom.


Priestor je situovaný a ulici Osloboditeľov, naproti Plzeňskej reštaurácií.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636,, emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.


Cena prenájmu je 240 Eur plus energie, podľa skutočnej spotreby.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: