Veľký 1i byt s loggiou v novostavbe na Kresánkovej

#19578011
Cena: 109 900 €
Kategória: Reality / Nové byty
Dátum: 12.10.2017
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 1 izba
Plocha v m2: 68
Vykurovanie: Iné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, 0915831167

Adresa:

Kresánkova

Vlastné ID:

KV4038

Popis:

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v 10 ročnej novostavbe na Kresánkovej ulici na Dlhých Dieloch. Byt je lokalizovaný na 1. nadzemnom podlaží s orientáciou na juh. Celková výmera bytu je 59 m2. Celková ÚP bytu sa skladá z: 54 m2 samotný byt + 5 m2 nadštandardnej murovanej pivnice so samostatným osvetlením na -3 PP. Okrem toho má byt aj prekrytú loggiu umiestnenú pred izbou s výmerou ďalších 6 m2. Loogia je vybavený bezpečnostnou uzamykateľnou skladacou mrežou.V chodbe bytu sa nachádza zabudovaný, priestranný šatník na mieru, kúpeľňa s WC je vybavená veľkou vaňou, zrkadlom s osvetlením a práčkou. V chodbe a kúpeľni s WC je položená dlažba.Samotná izba má plastové okná so žaluziami, plávajúcu podlahu v obývacej časti a dlažbu v kuchynskej časti bytu. Kuchyňa obsahuje aj kuchynské spotrebiče (sporák + chladnička s mrazničkou) a základné vybavenie kuchyne (príbory + taniere + hrnce, atď...)Byt prešiel začiatkom júna čiastočnou rekonštrukciou, boli nanovo zastierkovaný a vymaľovaný.Byt sa predáva aj so zariadením (viď. foto dokumentácia).Výhodou bytového domu je jeho celková menšia veľkosť, dobrí susedia a výborné medzi susedské vzťahy.

Mestská časť Karlova ves disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou,  V blízkosti sa nachádza tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom

Cena nehnuteľnosti je 109 900 € a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 111.900,-Eur celkom.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Nájdete nás aj na facebooku – Maxim Real FCB –  kde, je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: