2 izbový byt na Pribinovej ulici aj so zariadením

#20100687
Cena: 119 000 €
Kategória: Reality / Nové byty
Dátum: 11.02.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Malacky
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 51
Vykurovanie: Iné
Iné:

Zateplenie, Terasa, Parkovacie miesto

Kontakt:

Peter Chvála, chvala@maximreal.sk, 0915831165

Adresa:

Pribinova

Vlastné ID:

PCh830

Popis:

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na  Pribinovej ulici, celková výmera je  51m2  bytový dom bol kolaudovaný v roku 2017. Byt sa nachádza neďaleko od centra mesta, v tichej lokalite na prízemí, ktorý má svoj vlastný vchod. K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta a pivnica.   Bytovka aj parkovacie miesta sú v uzavretom areáli do ktorého sa dá dostať bránou na diaľkové ovládanie. K bytu prislúcha terasa.

VYBAVENIE:
Byt sa predáva kompletne zariadený.
Vykurovanie v byte podlahové, zabezpečené samostatným plynovým kotolom. Mesačné náklady na byt sú  110 € (Plyn, elektrika, voda, tv, internet, správca domu)

 Cena nehnuteľnosti je 119.000,-Eur v  ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.

Mesto Malacky   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Peter Chvála, chvala@maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Peter Chvála, chvala@maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: