NADŠTANDARDNÉ BÝVANIE V TICHEJ LOKALITE VO VEĽKÝCH DVORNÍKOCH AJ S VLASTNOU TERASOU

#20205669
Cena: Dohodou
Kategória: Reality / Nové byty
Dátum: 12.05.2019
Lokalita: Dunajská Streda
Popis:

Na predaj prízemné 3 izbový byt v bytovom dome v obľúbenej časti dediny 1 km od Dunajskej .Stredy vo Veľkých Dvorníkoch. Plocha: zastavaná : ,úžitková 78,81m2 ,terasa 13,75m2. Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Vykurovanie: podlahové kúrenie . Výhody: tiché prostredie ale blízko mesto , obchody, škola, škôlka, nemocnica.
Tento byt je luxusne upravený aj zariadený. Stropy sú znížené a vybavené s osvetlením . Byt sa predáva podľa dohody aj s nábytkami. Vchod do krásnej predsiene, odkiaľ sa vchádza do priestrannej svetlej kúpeľne ,kde je sprchový kút ako aj veľká rohová vaňa ,veľké umývadlo so zrkadlom. V obývacej časti bytu sú steny obložené s rustickými tehlami, ktorý Vám spríjemnia prostredie v obývačke, ako aj kuchyňa s barovým pultom obloženým tiež s rustickými kvalitnými tehlami. Kuchynská linka je plne vybavená s kvalitnými spotrebičmi, ktoré Vám uľahčia prácu v kuchyni.
Z obývacej izby sa vchádza do priestrannej detskej izby ,odkiaľ sa dá vyjsť aj na peknú záhradku a terasu. Do spálne sa vchádza z druhej strany bytu,ktorá má príjemnú polohu a krásny šatník s poličkami.
Výbava bytu
Vlastná terasa- zimná záhrada v rozlohe cca.13,75m2
Vlastná záhrada v rozlohe 2x 180 m2, ako zastavaná plocha a nádvoria.
Zámková dlažba, mrazuvzdorná keramická dlažba
Klimatizácia samostatne
Kúrenie – podlahové kúrenie
Alarm
Kompletné vybavenie kúpeľne a WC (Geberit)
Kompletne zariadená kuchynská linka so spotrebičmi.
Parketovaná podlaha.
Interiérové dvere, hladké plné
Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom
Cena 75 900 € pri vážnom záujme dohoda možná!!!
O projekte :
Krásne bývanie nového štýlu rodinného bývania umiestnený vo Veľkých Dvorníkoch neďaleko len 1 km od okresného mesta Dunajská Streda je prispôsobený potrebám a požiadavkám klientov, ktorí hľadajú rovnováhu medzi rýchlym životným štýlom mesta a súkromím bývania v priestrannom byte v tichej lokalite s vlastnou terasou a parkovacím státim .

Výborné dispozičné riešenie zodpovedá nárokom na moderné a pohodlné bývanie. Samozrejmosťou je štandardné vybavenie z kvalitných materiálov a dostatok parkovacích miest.

Veľký dôraz je kladený na zníženie energetickej náročnosti domu a to kombináciou viacerých technicko-technologických opatrení, ktorých vzájomné fungovanie prispieva k energetickej úspornosti nízko energetického domu. Územie sa nachádza na okraji Dunajskej Stredy v obci Veľké Dvorníky


Ponuka našich služieb :
- Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností
- Sprostredkovanie poskytnutia úverov
- Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov
- Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov
Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás kontaktovať: PhDr. Chrenko Edit, mobilne číslo : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadavok denne. Rozprávame maďarsky aj anglicky a nemecky okrem slovenčiny.
Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2 v Dunajskej Strede, mobilný telefón 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk
Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Mohlo by vás zaujímať: