Predaj, pozemok pre rodinný dom 612 m2 Bratislava Ružinov, Trnávka, rovinatý pozemok aj na rodinný dom s 3 bytovými jednotkami v blízkosti areálu zdravia Zlaté piesky - ZNÍŽENÁ CENA

#20215499
Cena: 206 990 €
Kategória: Reality / Pozemky
Dátum: 12.06.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Ružinov (Bratislava)
Plocha : 612
Typ: Stavebný RD
Kontakt:

Infolinka, reality@haloreality.sk, 0915238411

Vlastné ID:

45933

Popis:

Výborná investičná príležitosť .
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok so spracovanou projektovou dokumentáciou na rodinný dom s 3 bytovými jednotkami v Bratislave 2 - Ružinov, časť Trnávka, Krajná ulica .
--------
STAV : Rozmery pozemku sú cca 15 x 41 m. Na pozemku je privedená vodovodná prípojka. Inžinierske siete - plyn, elektrika, slaboprúd sú v prístupovej komunikácií . V súčasnosti bez kanalizácie, nutnosť vybudovať kanalizačnú žumpu na pozemku. Prístupová komunikácia asfaltová.
--------
POPIS PROJEKTU :
Projektová dokumentácia rieši viac-generačný rodinný dom s 3 bytovými jednotkami bez podzemného podlažia, s dvoma nadzemnými podlažiami a obytným podkrovím :
1. mezonetový 4-izbový byt , plocha cca 108 m 2 plocha cca 75 m2 predzáhradka,
2. mezonetový 4-izbový byt , plocha cca 115 m 2 plocha cca 75 m2 predzáhradka,
3. podkrovný 4-izbový byt. plocha cca 95 m2 plocha cca 19 m2 loggia
7 parkovacích vonkajších státi na pozemku
Projekt má všetky kladné vyjadrenia, stanoviská, rozhodnutia potrebné k stavebnému konaniu .
--------
VYUŽITIE POZEMKU: Podľa schváleného územného plánu zóny Bratislava - Trnávka, Krajná - Bočná, v 05/2010 je pozemok súčasťou stabilizovaného územia vo vnútornom meste s kódom funkcie 102 - málopodlažná zástavba obytného územia - záväzná maximálna podlažnosť - 2 nadzemné podlažia a podkrovie s maximálnou výškou rímsy 8,0 m a hrebeňa strechy 13,5 m, 2 nadzemné podlažia s plochou strechou s maximálnou výškou atiky nad temenom osi priľahlej komunikácie 8,5 m, záväzný maximalny index podlažných plôch= 0,75, záväzný maximálny index zastavaných plôch = 0,25 , záväzný minimálny koeficient prírodnej ozelenej plochy = 0,40. Doplňujúca funkcia - zariadenia občianskej vybavenosti, zariadenia telovýchovy a voľného času, solitérne stavby občianskej vybavenosti..... Neprípustná funkcia - bytové domy .
--------
LOKALITA: Pôvodne sa časť Bratislavy - Krajná-Stredná-Bočná využívala ako záhradkárska oblasť v blízkosti rekreačného strediska Zlaté piesky. V súčasnosti sa záhradkárska lokalita využíva na výstavbu rodinných domov. V okolí sú vystavané aj administratívne a prevádzkové budovy. Na pozemku je niekoľko náletových stromov a krovín. Susedia - rodinný dom a polyfunkčný objekt.
Blízkosť obchodného nákupného centra Shopping Palace Zlaté piesky, TESCO, ASKO nábytok, STYLA nábytok . Zástavka MHD do 50 m. Blízkosť dopravného napojenia na dialnicu do Trnavy a obchvat Bratislavy smer Petržalka.
--------
CELKOVÝ DOJEM: Lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou, dostupnosťou , ktorá sa rýchlo rozvíja . Pozývame Vás na obhliadku.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 693 639 alebo na dusandrozda@haloreality.sk. ID ponuky: BA-45933

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: