Ponúkame veľký stavebný pozemok s rozlohou v 4289m2 na Krajinskej ulici v intraviláne Podunajských Biskupíc

#20231107
Cena: 510 000 €
Kategória: Reality / Pozemky
Dátum: 13.06.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Podunajské Biskupice (Bratislava)
Plocha : 4289
Typ: Stavebný byty
Iné:

Elektrina, Vodovod, Plyn, Kanalizácia

Kontakt:

Ing.Peter Hidasy, hidasy@maximreal.sk, 0915831159

Vlastné ID:

HP87

Popis:

1Ponúkame veľký stavebný pozemok s rozlohou v 4289m2 na Krajinskej ulici v intraviláne Podunajských Biskupíc. Na pozemku sa momentálne nachádza starší dvojgeneračný dom. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: plyn, voda, elektrina. Kanalizácia je vedená v tesnej blízkosti pozemku. Súčasťou pozemku je aj 2x septik (jeden má objem cca 4 kubíky a druhý cca 5). 

Na rozľahlom pozemku je možné postaviť viacero rodinných domčekov aj s prístupovou cestou - ideálna investícia pre developerov. V územnom plán umožňuje výstavbu rodinných a bytových domov, výrobných a nevýrobných priestorov a zariadenia obchodu.

Pozemok sa nachádza tesne pri nemocnici, v najbližšom okolí sa nachádzajú reštaurácie, školy, kostol, cintorín, zdravotné stredisko, kultúrny dom, banky, pošta, kaderníctva, autoservisy, železničná stanica, nákupné centrá Tesco, Billa, Lidl, Kaufland. V širšom okolí je možnosť prechádzky v prírode - chránená krajinná oblasť Kopáč, tiež prístup na dunajskú hrádzu pre cyklistov. 

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Maxim Real?

Kvalitný právny servis, ktorý je zárukou bezproblémového a bezpečného prevodu nehnuteľnosti. Úhrada všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Cena nehnuteľnosti je 510.000,-Eur a sú v nej  zahrnuté všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. 

Kontakt: Ing. Peter Hidasy, hidasy@maximreal.sk ,  telefón: 0915 831 159

Nájdete nás aj na facebooku – Maxim Real FCB ,  kde  je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: