Na predaj rodinný dom, Košická Nová Ves, Košice III

#19387129
Cena: 295 000 €
Dátum: 24.05.2018
Transakcia: Predaj
Plocha v m2: 230
Počet poschodí: Prízemný
Kontakt:

JUDr. Eva Hubertová, hubertova@diamondreality.sk, 0911 715 121

Vlastné ID:

17759

Popis:

Ponúkame na predaj rodinný dom v Košickej Novej Vsi. Stavba bola skolaudovaná v roku 2009. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 646 m2, z toho zastavané plochy a nádvoria 320 m2, záhrada o veľkosti 326 m2.

Dom o úžitkovej výmere 230 m2 je postavený na nových základoch z pálenej tehly Porotherm hr.40cm, zateplený minerálnou vlnou hr. 10 cm. Strecha je zrealizovaná zo strešnej krytiny Bramac Clasic. Okná sú plastové z profilov Rehau Geneo s izolačným trojsklom. Prízemie je celé otvorené – spojený priestor chodba + kuchyňa + obývačka, oddelená je špajza, kúpeľňa a samostatné WC. Z obývačky je vstup do tepelne oddelenej zimnej záhrady z hliníkových profilov vyplnených bezpečnostným izolačným dvojsklom. Na poschodí je nočná časť s tromi veľkými izbami - spálňa so šatníkom, detská a hosťovská izba plus kúpeľňa s WC. V suteréne je kotolňa, chodba, dva sklady s regálmi a šatníkovými skriňami a veľká obývateľná miestnosť momentálne využívaná ako telocvičňa.

Kúrenie je plynové, na prízemí teplovodné podlahové, v suteréne a v podkroví radiátory s termostatickými ventilmi a hlavicami. V obývačke je krb. Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu, distribučnú sieť 400/230V, kvalitnú zemnú optickú prípojku od fy Telekom a plyn. Dom je vybavený elektronickým zabezpečovacím systémom s možnosťou signalizácie na mobil v prípade narušenia.

Vjazd do domu je priamo z obecnej cesty cez odsúvaciu bránu š 5 m na elektrický pohon Horman. Pozemok výmery 6,5 ára je zo všetkých strán oplotený, rozdelený je na spevnené plochy z dlažby, trávnikový koberec a záhradu s ovocnými stromami a krami. Bezproblémoví susedia. Dom sa predáva z dôvodu odchodu majiteľov z Košíc.

V prípade vážneho záujmu je dohoda na cene možná.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre RK. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: