360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: NOVOSTAVBA: 5-izb. RD, dvojgaráž a veľký pozemok, Dunakiliti

#19695335
Cena: 194 900 €
Dátum: 07.12.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Európa ostatné (Zahraničie)
Počet izieb: 5 izieb
Plocha v m2: 173
Zastavaná plocha v m2: 173
Počet poschodí: 1 poschodie
Vykurovanie: Plynové
Iné:

Garáž, Elektrina, Vodovod, Plyn, Kanalizácia

Kontakt:

Meno: JUDr. Jana Frecerová, e-mail: jana@axisreal.sk, tel.: 0903 408 488

Adresa:

Dunakiliti

Pozemok:

900 m2

Počet kúpelni:

1

Vlastné ID:

JF-138

Popis:

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj novostavbu - jednopodlažný 5 izbový rodinný dom vzdialený len 27 km od centra Bratislavy na začiatku obce Dunakiliti, na ulici Karósi utca. Dom má celkovú plochu 123 m2, plus terasa cca 30 m2 a garáž, spolu 173 m2 zastavanej plochy. Dom stojí na upravenom pozemku o celkovej rozlohe 900 m2. Dispozične pozostáva z dvoch častí. Z predsiene sa dostaneme do ľavej časti domu – kde sa nachádza jedáleň, veľká obývačka, samostatná kuchyňa pri ktorej je samostatná špajza a rodičovská spálňa so samostatnou veľkou kúpeľňou a samostatným WC. V ďalšej časti domu sa nachádza chodba, ktoré vedie k trom nepriechodným detským izbám s vlastnou detskou kúpeľnou s vaňou a WC. Vedľa je ešte vchod do dvojgaráže. Obe časti domu spája predsieň, kde je vchod do technickej miestnosti a hosťovského WC. Na rozľahlom trávnatom pozemku sa nachádza vonkajšia terasa s posedením, pestovaná zeleň a detské preliezačky. Orientácia domu a rozľahlý pozemok zaručujú dostatok priestoru, súkromia a pohodlia. Možnosť zabezepčenia studne na polievanie priamo na pozemku.

STAV DOMU:
Rodinný dom skolaudovaný v roku 2015 je postavený z tehál a bol aj zateplený, čo znižuje jeho energetickú náročnosť. Dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, elektrickú sieť, ako aj plyn. Ústredné kúrenie v celom dome je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi. Dom má plastové okná, dlažbu, laminátové podlahy, obklady a bezpečnostné dvere. V obývačke je predpríprava na krb, dom je napojený na káblovú TV a internet optickým káblom. Dom má nízke mesačné náklady na prevádzku. Parkovanie pre minimálne dve autá je zabezpečené v priestrannej dvojgaráži. Plot od prístupovej komunikácie sa práve dorába.

LOKALITA:
Rodinný dom sa nachádza na začiatku obce Dunakiliti, v tichej rezidenčnej časti s dostatkom zelene. Vynikajúce spojenie diaľnicou do Bratislavy bez zápchy. Vzdialenosť od centra Bratislavy je len 27 km s výborným napojením na diaľnicu D2 smerom na Budapešť. V obci je plná občianska vybavenosť, detské ihriská, školy, škôlky. Neďaleko rôzne možnosti rekreácie – cyklotrasy, vodné športy pri dunajských ramenách, golf, csárda a pod.


Virtuálna prehliadka na http://www.axisreal.sk/360-virtualna-prehliadka-novostavba-5-izb-rd-dvojgaraz-a-velky-pozemok-dunakiliti-391932

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: