PREDAJ: Novostavba - Luxusný rodinný dom - vila, Liptovská Štiavnica okres Ružomberok

#19934229
Cena: Dohodou
Dátum: 20.05.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Liptovská Štiavnica (Ružomberok)
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 219
Zastavaná plocha v m2: 309
Počet poschodí: Prízemný
Vykurovanie: Plynové
Iné:

Garáž, Voľný ihneď, Možnosť použiť úver, Elektrina, Krb, Vodovod, Plyn, Kanalizácia, Bazén

Kontakt:

0907230460

Adresa:

Liptovská Štiavnica

Pozemok:

930 m2

Počet kúpelni:

1

Počet WC:

2

Vlastné ID:

http://www.remax-slovakia.sk/reality/detail/93236/predaj-luxusny-rodinny-dom-vila-liptovska-stiavnica-novostavba/re-max-fair/M3607

Popis:

MÔJ DOM MÔJ HRAD!

Ak máte radi luxus a ste náročný na priestor v ktorom žijete, na svoje sídlo a domov, tak táto ponuka je vhodná práve pre vás.

RE/MAX Exkluzívne ponúka na predaj, modernú novostavbu luxusne zariadeného a vybaveného rodinného domu - vila, v blízkosti Ružomberka, obec Liptovská Štiavnica.

Rodinný dom je novostavba z roku 2016 so zastavanou plochou 309 m2 (zastavané plochy a nádvoria), umiestnený na slnečnom (Južná orientácia) rovinatom pozemku o výmere 930 m2, s rozmermi 21 x 44 m. Dom je kvalitne tepelne zaizolovaný od podlahy cez fasádu až po strop s použitím najvyššej kategórie hliníkových okien s trojsklom.
Celková úžitková plocha domu - 218,87 m2 + terasa 36 m2.

Zariadenie domu je vyrobené na mieru, boli použité nadštandardné materiály a moderné technológie. Vďaka veľkým oknám, svetlovodom v chodbe a výške stropov 3 m pôsobí interiér svetelným a vzdušným dojmom.

Za zmienku stojí na mieru postavená kuchynská linka vo vysokom lesku so značkovými zabudovanými spotrebičmi, veľkoformátové obklady a španielska dlažba v imitácii mramoru. Plynový krb na dotvorenie atmosféry, v oddychovo jedálenskej časti a funkčný krb na drevo v pracovni majiteľa. Zabezpečovacie poplašné zariadenie s kamerovým systémom vám dodá pocit úplného bezpečia. Podlahové vykurovanie plynovým kondenzačným kotlom, si môžete regulovať na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Vstup do vašej rezidencie a garáže, samozrejme aj vonkajšie žalúzie na všetkých oknách si ovládate elektronicky na diaľku.
Za každého počasia a v každom ročnom období môžete relaxovať v celoročne vyhrievanej výrivke, ktorá sa nachádza na priestrannej terase. V záhrade je nainštalovaný automatický zavlažovací systém.
Garáž je vybudovaná pre dve autá takmer bez rozmerového obmedzenia a ďalšie vaše tátoše, alebo vašich priateľov, v pohode zaparkujete pod prístreškom na pozemku, alebo na vonkajšom parkovacom státí pred domom.
A je tu mnoho ďalšieho čo táto luxusná vila ponúka.
O všetkom ostatnom sa dozviete, ak vás nehnuteľnosť zaujala pri vašej osobnej obhliadke, pri ktorej vás s majiteľom, budem rád sprevádzať.

Dispozičné riešenie domu:
1. NP - Zádverie so vstupom do priestrannej dvoj garáže z ktorej je vstup do technickej miestnosti s vykurovacím systémom (nachádza sa tu aj plnohodnotná kuchyňa), zo zádveria chodbou vstup do jedálensko obývacej časti s prechodom na priestrannú terasu s výrivkou, samostatná špajza, presvetlenou chodbou vstup do pracovne, samostatného WC a spálne s vlastnou kúpeľňou a priestranným šatníkom a vstupom do práčovne.

Rodinný dom sa predáva kompletne vybavený a zariadený až na pár drobností a osobných vecí majiteľa, všetko je v predajnej cene nehnuteľnosti.

Vykurovanie je ústredné - podlahové plynovým kondenzačným kotlom, ktorý slúži aj na ohrev teplej vody. Dom je pripojený na všetky IS: voda, kanalizácia, plyn, elektrina 230 - 400 V.

Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza aj technická stavba - sklad s prístreškom pre jedno osobné auto.

Obec Liptovská Štiavnica je dobre občiansky vybavená, s pravidelnou autobusovou linkou a vzdialená od mesta Ružomberok len 5 kilometrov.

Kompletný právny a predajný servis, plus odborné poradenstvo o možnosti financovania formou úveru a aj jeho vybavenie, je u nás zdarma.
Exkluzívna ponuka financovania, RE/MAX hypotéka Plus: http://hypoteka.remax-slovakia.sk/?s=3971f4ba4673905323d40a796e5bbb7b&c=2

Túto nehnuteľnosť vám ponúka Ján Moskál certifikovaný maklér RE/MAX Fair Ružomberok.
Kontakt: http://re-max.sk/janmoskal, jan.moskal@re-max.sk, 0907 230 460, 0904 688 245.

Mohlo by vás zaujímať: