RD Hurbanova Ves

#20101963
Cena: 179 900 €
Dátum: 21.02.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Hurbanova Ves (Senec)
Počet izieb: 6 a viac
Plocha v m2: 200
Počet poschodí: Prízemný
Kontakt:

Reality Gold- Bratislava s.r.o., realitygoldba@gmail.com, 02/529 25 518

Adresa:

x

Pozemok:

1000 m2

Vlastné ID:

14691

Popis:

RK Reality Gold - Bratislava s.r.o. ponuka na predaj RD v obci Hurbanova Ves okres Senec, postavený na 1000m2. Rodinný dom sa začal stavať už v roku 2002, stále sa na ňom pracuje. Je podpivničený, má jedno nadzemné podlažie a podkrovie.

Dispozičné riešenie:
Suterén – chodba, schodisko, kotolňa, štyri sklady, sklad na zeleninu, schody na prízemie
Prízemie – vstupná hala, chodba so schodiskom, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, komora, šatník, kúpeľňa s WC, dvojgaráž.
Podkrovie – päť izieb, chodba, šatník, kúpeľňa s WC, tri balkóny.
Rodinný dom je postavený z klasických materiálov, základy betónové, priečky murované tehlové, sedlová strecha pokrytá betónovými škridlami BRAMAC. Okná plastové s izolačným dvojsklom, podlahy v obytných miestnostiach plávajúce laminátové, v ostatných keramická dlažba. Vykurovanie ústredné teplovodné, zdrojom vykurovania je plynový kotol, ktorým je zabezpečený aj ohrev teplej vody. V obývacej izbe na prízemí je plánovaný krb s vyhrievacou vložkou. Dom je napojený na verejný vodovod, plynovod a rozvod elektrickej energie.

Obec Hurbanova Ves je vo výbornej dostupnosti od okresného mesta Senec (11 km) a od hlavného mesta Bratislavy (34 km). Je situovaná vo veľmi príjemnom a tichom prostredí Podunajskej nížiny, v blízkosti sa nachádza Malý Dunaj, vhodný na splav, Oáza sibírskeho tigra, rozvíja sa tu jazdectvo. Nachádza sa tu obecný úrad, pohostinstvo, ihrisko, knižnica, samostatné ambulancie praktického lekára pre deti a dorast.
Cena nehnuteľnosti je = 179 900 €

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: