360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 4-i. RD, NOVOSTAVBA, KRB, TERASA, BA II. P. Biskupice, Vinohradnícka ul.

#20154735
Cena: 850 €/mesiac
Dátum: 29.04.2019
Transakcia: Prenájom
Lokalita: Podunajské Biskupice (Bratislava)
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 118
Zastavaná plocha v m2: 118
Vykurovanie: Plynové
Iné:

Elektrina, Vodovod, Plyn, Kanalizácia

Kontakt:

Meno: Katarína Vojtková, e-mail: katarina@axisreal.sk, tel.: 0908 069 665

Adresa:

Bratislava - Podunajské Biskupice

Pozemok:

440 m2

Počet kúpelni:

1.0

Vlastné ID:

KV-60

Popis:

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom útulný poschodový RODINNÝ DOM v 10-ročnej NOVOSTAVBE , ktorý je súčasťou dvojdomu na pozemku 440 m2 v lokalite Bratislava II. mestská časť Podunajské Biskupice, Vinohradnícka ulica. Prízemie domu tvorí vstupná chodba, kuchyňa, komora, WC a obývacia izba so vstupom na KRYTÚ TERASU 30 m2, z ktorej sa dostanete do vlastnej predzáhradky 150 m2. Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby a kúpeľňa spojená s WC, vaňou aj sprchovacím kútom. 2 izby majú vstup na priestranný BALKÓN. Príjazdová cesta na pozemok je spoločná pre oba domy. PARKOVANIE zabezpečené pre dve autá pod veľkým prístreškom na pozemku. V cene nájmu sú zahrnuté poplatky za KTV a internet. Dom sa prenajíma ZARIADENÝ a voľný je ihneď.

STAV DOMU:
Podlahy domu tvorí plávajúca podlaha a dlažba, okná sú plastové so žalúziami. Kúrenie zabezpečuje PLYNOVÝ KOTOL alebo KRB. V kuchyni: mikrovlná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, plynový sporák s elektrickou rúrou. K dispozícii je aj pračka a TV. V dome dovedená kanalizácia, mestská voda, plyn, elektrina.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jeden mesačný nájom 850,- euro + zálohové platby za energie 150,- euro + vratný depozit 850,- euro + provízia pre realitnú kanceláriu vo výške mesačného nájmu.

LOKALITA:
V danej lokalite sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

/ 4-IZBOVÝ RD / PRENÁJOM / NOVOSTAVBA / ZARIADENÝ / 2 X KRYTÉ PARKOVANIE / KRB / TERASA / BALKÓN / POZEMOK 440 M / BA II. PODUNAJSKÉ BISKUPICE / VINOHRADNÍCKA ULICA /Virtuálna prehliadka na http://www.axisreal.sk/360-virtualna-prehliadka-4-i-rd-novostavba-krb-terasa-ba-ii-p-biskupice-vinohradnicka-ul--463637

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: