ÚTUĽNÁ NOVOSTAVBA RODINNÝCH DOMOV V LEHNICIACH NA PREDAJ S KUCHYNSKOU LINKOU V CENE POSLEDNÝ KUS

#20205653
Cena: 128 000 €
Dátum: 12.05.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Lehnice (Dunajská Streda)
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 115
Zastavaná plocha v m2: 125
Počet poschodí: Prízemný
Vykurovanie: Iné
Iné:

Možnosť použiť úver, Elektrina, Vodovod, Plyn, Kanalizácia

Kontakt:

0905329399

Adresa:

Lehnice

Pozemok:

430 m2

Počet kúpelni:

1

Počet WC:

2

Popis:

  Vám ponúkam  na predaj  samostatne stojace 4 izbové  rodinné dvojdomy v obci Lehnice a Lehnice- Sása . Pokoj vyhľadávaného vidieckeho bývania len 25 km od Bratislavy Vás privedie do príjemnej obce Lehnice -Sása , kde sa stretáva prírodné prostredie s čistotou modernej zástavby rezidenčných štvrtí. Vojdite, a pohodlne vnímajte nadmieru vkusne prejavujúci sa priestor prízemného bývania, citlivo začlenenej jedálne a nerušene pôsobiacej kuchyne, ktorá je s mierou po ruke spojená s obývacou časťou domu. Ďalej vchádzame  k dvom samostatným izbám. Leto na vlastnej záhrade. Kompletná miestna- občianska vybavenosť. Práve ste našli bývanie pre Vás a svoje poklady, čítajte, aj nasledovne informácie Vás potešia:

Celková zastavaná plocha je 142 m2,  úžitková plocha je 116 m2 + 25 m2 krytá terasa + 3 m2 krytý vstup. Veľkosť pozemkov je od 370- 460 m2. Domy sú postavené z pálenej tehly + izolácia 16 cm. Okná a dvere budú plastové, 5 komorové s trojvrstvovým zasklením. Energetický certifikát je A.

Dispozičné riešenie domov: vstupná hala, veľká obývačka spojená s kuchyňou, 3 veľké izby, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, samostatné WC a technická miestnosť. Domy sa predávajú skolaudované, oplotené (betónové) s terénnou úpravou, vstupnou bránkou a bránou, v štandardnom prevedení s kuchynskou  linkou a s parkovacím miestom pre 3 autá priamo na pozemkoch (podlaha zámková dlažba). Domy budú napojené na všetky IS ako aj predpríprava na wifi a bezkáblové tv vo všetkých izbách a predpríprava na alarm, a samozrejnosťou je blezkovod. Kúrenie bude podlahové ,s tepelným čerpadlom,ktorý Vám ušetrí náklady o 1/3  a teplá voda bude zabezpečená cez tepelné čerpadlo tiež- bojler. Predpríprava- klimatizacie je v cene domu. Dom je skolaudovaný.

Dom  sa nachádza v úžasnom  prostredí v srdci  prírody v slepej uličke, kde sa nachádzajú  príjemné novostavby rodinných  domov. Neďaleko rôzne reštaurácie,  obchodné stredisko, školy škôlky, zdravotné stredisko aj nemocnica. Nová lokalita je príjemná a kľudná .Obec Lehnice sa nachádza 8 km od mesta Šamorín a od Bratislavy 25km. Neďaleko su autobusové zastávky, ako aj vlaková stanica.

Cena: od 125 000 do 132.000 Eur plus provízia RK / ceny sa líšia podľa miery pozemkov/.

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás  kontaktovať:   PhDr. Chrenko Edit majiteľka realitnej kancelárie : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadavok denne aj cez vikend.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2  v Dunajskej Strede, mobilný telefón : 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Mohlo by vás zaujímať: