Predaj, rodinný dom Miloslavov, moderný 4-izbový prízemný bungalov, pozemok 672 m2 v novej tichej lokalite blízko Bratislavy - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

#20216239
Cena: 179 900 €
Dátum: 26.06.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Miloslavov (Senec)
Plocha v m2: 111
Zastavaná plocha v m2: 144
Kontakt:

Infolinka, reality@haloreality.sk, 0915238411

Pozemok:

672 m2

Vlastné ID:

46387

Popis:

Ponúkame na predaj 4 izbový prízemný rodinný dom - typ BUNGALOV v štádiu „holodom“ na pozemku o výmere 672 m2 , v novovybudovanej časti obce Miloslavov, iba niekoľko km od Bratislavy.

DISPOZÍCIA : pôdorysné rozmery domu sú 9,0m x 16,0 m
- obytné miestnosti: 4
- zastavaná plocha:144 m2
- celková úžitková plocha: 114 m2
- energetická náročnosť (globálny ukazovateľ): A0

INTERIÉR : priestory obývacej izby spolu s rodičovskou spálňou sú presvetlené veľkými atypickými oknami, zvýšený strop – galéria. Priamo z oboch izieb je možný vstup na krytú terasu. Rodičovská spálňa je spolu s kúpeľňou a šatníkom oddelená od dennej prevádzky. Kuchyňa je súčasťou denného obytného priestoru, v prípade potreby je však možné ju oddeliť priečkou. Obytné miestnosti orientované do troch svetových strán sú zárukou, že dom bude mať vždy dostatok denného svetla. Funkčnosť domu je zabezpečená aj pomocou samostatnej technickej miestnosti, šatníka a skladu potravín.

STAVBA : dom je murovaný z tehál Porotherm hr. 300 mm, vonkajšia tepelná izolácia zhotovená KZS z EPS hrúbky 150 mm, vonkajšia povrchová úprava z jemnozrnnej štruktúrovanej omietky BAUMIT, krov - drevený, sedlová strecha je ukončená pálenou strešnou krytinou nemeckého výrobcu Creaton. Tepelná izolácia obvodových stien aj krovu je navrhnutá tak, aby dom spĺňal požadované teplotechnické kritériá, s dokončenými omietkami, potermi,
Vykurovanie domu je zabezpečené teplovodným podlahovým vykurovaním prostredníctvom elektrického kotla zn Viessmann so zásobníkom na ohrev TÚV. V obývacej izbe je predpríprava na krb alebo kachle.
Povrchová úprava stien je z hladkej vápennocementovej omietky so základným bielym náterom. Stropné podhľady sú zo sadrokartónu. Podlahy sú ukončené cementovým poterom. Okná a vonkajšie dvere sú atypické plastové s izolačným trojsklom.
Dom bude napojený na všetky verejné IS okrem plynu. Asfaltová prístupová cesta a chodník so zámkovej dlažby sú osvetlené verejným osvetlením a budú v správe obce.
Vonkajšie terénne úpravy sú bez sadových úprav, bez plotov a bez konečnej povrchovej úpravy terás. Dokončenie týchto plôch a objektov nechávame na potreby a požiadavky konečného užívateľa.

Dom ponúkame ako rozostavanú stavbu vyhotovenú v cene HOLODOMU. V prípade záujmu je možné dom dokončiť na kľúč, podľa užívateľských požiadaviek záujemcu formou dodávky na Zmluvu o Dielo.

Obec Miloslavov, leží 8 km od hlavného mesta Bratislavy v hornej časti Žitného ostrova na Podunajskej nížine. Základom dnešnej obce boli dve osady: Alžbetin Majer a Anna Majer. Územie, na ktorom osady vznikli bolo pôvodne kráľovským majetkom a patrilo k bratislavskému hradnému panstvu. Podstatne starším osídlením je Alžbetin Majer, založený najneskôr v prvej polovici 13. storočia pri románskom kostole sv. Alžbety.

V časti Miloslavov nájdete kaderníctvo, materskú školu, poštu a jazdeckú školu a v časti Miloslavov Alžbetin Dvor supermarket, reštauráciu, základnú školu do 9.stupňa, škôlku. V blízkosti sa nachádzajú Košariská-Dunajská Lužná, na ktoré. sa dostanete bicyklom za pár minút.

Rovnako tu premávajú vlakové linky RegioJet a prímestské linky MHD Regio. Momentálne sa v blízkosti obce buduje diaľničný obchvat, ktorý zabezpečí ešte lepšiu dostupnosť do Bratislavy.

Pozývame Vás na obhliadku .


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 693 639 alebo na dusandrozda@haloreality.sk. ID ponuky: SC-46387

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: