Predaj, rodinný dom Miloslavov, samostatne stojaci 4-izbový bungalov, pozemok 602 m2 v novej tichej lokalite v blízkosti Bratislavy - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

#20216413
Cena: 177 900 €
Dátum: 12.06.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Miloslavov (Senec)
Plocha v m2: 111
Zastavaná plocha v m2: 131
Kontakt:

Infolinka, reality@haloreality.sk, 0915238411

Pozemok:

602 m2

Vlastné ID:

46383

Popis:

Ponúkame na predaj prízemný 4 izbový RD - typ BUNGALOV na pozemku o výmere 600 m2 , v novobudovanej časti obce Miloslavov, iba niekoľko km od Bratislavy.

DISPOZÍCIA : pôdorysné rozmery domu sú 8,5 m x 15,5 m
- obytné miestnosti: 4
- zastavaná plocha: 131 m2
- celková úžitková plocha: 111 m2
- terasa : 30 m2
- energetická náročnosť (globálny ukazovateľ): A0

INTERIÉR : dom pozostáva zo zádveria, chodby, 3 samostatných izieb , kuchyne spojenej s obývacou časťou , priestrannou kúpeľnou s prípravou na vaňu, dvoj- umývadlo a WC Geberit , samostatnou toaletou, technickou miestnosťou Priamo z izieb je možný vstup na terasu alebo záhradu . Sťahovateľné schody do podkrovia. Svojím riešením prekvapí a plne uspokojí nároky 4 člennej rodiny.

STAVBA : dom je murovaný z tehál Porotherm hr. 300 mm, vonkajšia tepelná izolácia zhotovená KZS z EPS hrúbky 150 mm, vonkajšia povrchová úprava z jemnozrnnej štruktúrovanej omietky BAUMIT, krov - drevený, sedlová strecha je ukončená pálenou strešnou krytinou nemeckého výrobcu Creaton. Tepelná izolácia obvodových stien aj krovu je navrhnutá tak, aby dom spĺňal požadované teplotechnické kritériá. s dokončenými omietkami, potermi,
Vykurovanie domu je zabezpečené teplovodným podlahovým vykurovaním prostredníctvom elektrického kotla zn Viessmann so zásobníkom na ohrev TÚV. V obývacej izbe je predpríprava na krb alebo kachle.
Povrchová úprava stien je z hladkej vápennocementovej omietky so základným bielym náterom. Stropné podhľady sú zo sadrokartónu. Podlahy sú ukončené cementovým poterom. Okná a vonkajšie dvere sú atypické plastové s izolačným trojsklom.
Dom bude napojený na všetky verejné IS okrem plynu. Asfaltová prístupová cesta je osvetlená verejným osvetlením a bude v správe obce.

Vonkajšie terénne úpravy sú bez sadových úprav, bez plotov a bez konečnej povrchovej úpravy terás. Dokončenie týchto plôch a objektov nechávame na potreby a požiadavky konečného užívateľa.

Dom ponúkame ako rozostavanú stavbu vyhotovenú v cene HOLODOMU. V prípade záujmu je možné dom dokončiť na kľúč, podľa užívateľských požiadaviek záujemcu formou dodávky - Zmluva o dielo.

Obec Miloslavov, leží 8 km od hlavného mesta Bratislavy v hornej časti Žitného ostrova na Podunajskej nížine. Základom dnešnej obce boli dve osady: Alžbetin Majer a Anna Majer. Územie, na ktorom osady vznikli bolo pôvodne kráľovským majetkom a patrilo k bratislavskému hradnému panstvu. Podstatne starším osídlením je Alžbetin Majer, založený najneskôr v prvej polovici 13. storočia pri románskom kostole sv. Alžbety.

V časti Miloslavov nájdete kaderníctvo, materskú školu, poštu a jazdeckú školu a v časti Miloslavov Alžbetin Dvor supermarket, reštauráciu, základnú školu do 9.stupňa, škôlku. V blízkosti sa nachádzajú Košariská-Dunajská Lužná, na ktoré. sa dostanete bicyklom za pár minút.

Rovnako tu premávajú vlakové linky RegioJet a prímestské linky MHD Regio. Momentálne sa v blízkosti obce buduje diaľničný obchvat, ktorý zabezpečí ešte lepšiu dostupnosť do Bratislavy.

Pozývame Vás na obhliadku .


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 693 639 alebo na dusandrozda@haloreality.sk. ID ponuky: SC-46383

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: