4 izbový dom, NOVOSTAVBA, Kalinkovo

#20231105
Cena: 180 000 €
Dátum: 13.06.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Kalinkovo (Senec)
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 107
Zastavaná plocha v m2: 137
Počet poschodí: 1 poschodie
Kontakt:

Ing. Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, 0915831156

Adresa:

Fialková

Pozemok:

593 m2

Počet kúpelni:

2

Počet WC:

1

Vlastné ID:

PC72

Popis:

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU samostatne stojaceho veľmi dobre riešeného 4 izbového rodinného domu postavenom na pozemku o výmere 593 m2 v obci Kalinkovo v novej lukratívnej časti -ALEJ HRUŠOV ul. Fialková, s prístupom po asfaltovej komunikácie, s chodníkmi a verejným osvetlením. Dom s úžitkovou plochou 107,40 m2 je dobre dispozične riešený a poskytuje dostatok priestoru aj pre viacčlennú rodinu.
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU :


Cez vstupné zádverie sa dostaneme do obývacej izby, ktorá je centrom rodinného domu. Na ľavej strane od obývacej izby sa nachádza kuchyňa s malou komorou a spálňa rodičov, ktorá má samostatný šatník a kúpeľňu. Na pravej strane sa nachádzajú dve detské izby s kúpeľňou. Z obývacej izby a kuchyne je výstup na krytú terasu. Zo zádveria je prístupné WC a technická miestnosť. V podkroví je miesto na úložný priestor.
Dom je postavený z kvalitných materiálov. Tvárnice Porotherm (30cm), zateplenie 18cm polystyrén, 6-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom/ Trocal 88+/, strešná krytina Mediterran, sadrokartónové stropy zateplene 2x18cm minerálni vata , vodou ohrievané plynové podlahové kúrenie, 2x vaňa , 3x WC.
- RD má predprípravu na žalúzie, internet, TV a krb.
- RD je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn a obecnú kanalizáciu.
- RD má oplotenie s posuvnou bránou, 2 x parkovacie miesto
Prebieha kolaudácia. 


LOKALITA : 
ALEJ HRUŠOV sa nachádza v pokojnej obci Kalinkovo vzdialenej od Bratislavy len 10 km a 3 km od Dunajskej Lužnej. 
Obec Kalinkovo ponúka výbornú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu obecný úrad, potraviny, pošta, materská a základná škola, ambulancie všeobecného lekára pre dospelých, dorast a deti. Priaznivcov športu poteší futbalový štadión, ihrisko s umelým trávnikom, plážový volejbal a detské ihrisko.
Nájdete tu všestranné možnosti aktívneho oddychu v prírode. Svojou polohou je to priam ideálne miesto na športové aktivity: beh, korčuľovanie alebo bicyklovanie. Za futbalovým štadiónom je rozľahlý rybník s možnosťou rybárčenia alebo korčuľovania v zimnom období, zároveň si môžete vychutnať nádherné vychádzky s východom alebo západom slnka. Neďaleko sa nachádza aj najmodernejší športový rezort na Slovensku - X-bionic sphere® Čilistov, ktorý poskytuje tie najdokonalejšie možnosti športového vyžitia pre rodiny.
Dopravná dostupnosť autom z Bratislavy je mimo dopravnej špičky relatívne rýchla. V súčasnosti prebieha výstavba rýchlostnej komunikácie R7, ktorá zásadným spôsobom pomôže k spojeniu s Bratislavou.

Cena nehnuteľnosti je 180.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 3.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 183.000,-Eur celkom.

 

Bližšie info a  Kontakt: Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 156

Úplné info a ďalšie ponuky aj tu: www.maximreal.sk

 

Prečo kúpiť tento byt?

Najväčšou výhodou tohto bytu je jeho samotná lokalita a krásne prostredie, blízkosť hlavného mesta Bratislavy

 

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MAXIM Real?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 156

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: