AXIS REAL:: 6-izb. RD, BAZÉN, KRB, GARÁŽ, pozemok 3241 m2, Šamorín

#20620479
Cena: 775 200 €
Dátum: 06.08.2020
Transakcia: Predaj
Lokalita: Dunajská Streda (Trnavský kraj)
Počet izieb: 6 a viac
Plocha v m2: 861
Zastavaná plocha v m2: 521
Počet poschodí: 2 poschodia
Vykurovanie: Plynové
Iné:

Pivnica, Garáž, Elektrina, Vodovod, Plyn, Kanalizácia

Kontakt:

Meno: Jaroslav Kasala, e-mail: jaro@axisreal.sk, tel.: 0918 646 341

Adresa:

Šamorín

Pozemok:

3241 m2

Počet kúpelni:

2.0

Vlastné ID:

JK-444

Popis:

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj veľkorysý priestranný dvojpodlažný celopodpivničený rodinný dom so zastavanou plochou 521 m2 na priestrannom pozemku o celkovej rozlohe 3241 m2 v lokalite Šamorín, Vodárenská ulica. Pozemok s krásnou parkovou úpravou a absolútnym súkromím je oplotený betónovým múrom a je možné ho do budúcna rozdeliť na dva samostatné pozemky s možnosťou výstavby druhého domu. Dispozične dom pozostáva z GARÁŽE pre 4 vozidlá, prízemia s pracovňou, WC, vstupnou halou, schodiskovou časťou, priestrannou obývacou izbou s BAROM so vstupom na 1. terasu, kuchyňou so vstupom na 2. terasu, práčovňou, komoru, WC s kúpeľnou a BAZÉNA v prístavbe domu. Na 1. poschodí sa nachádzajú dve samostatné nepriechodné izby so vstupom na balkóny, priestranná kúpeľňa s WC, priestranná spálňa so samostatnou kúpeľňou s WC a vstupom na rozľahlú hornú terasu. V priestoroch pod úrovňou terénu nájdete miestnosti so saunou, fitness, kuchynku, herňu s barom a krbom, vináreň, šatník, technickú miestnosť pre bazén, technickú miestnosť pre vykurovanie domu. Vstup do bazénovej časti je z pozemku alebo prechodom cez technickú miestnosť.

STAV BYTU:
Dom bol kolaudovaný v roku 2002, postavený z tehly POROTHERM 450, zateplený heraklit-polystyrénom 30 mm, strecha je sedlová so strešnou krytinou BRAMAC. Je pripojený na všetky inžinierske siete a ponúkame ho na predaj aj so zariadením v stave ako na fotografiách. Vykurovanie je podlahové na všetkých podlažiach pričom voda v podlahe je ohrievaná plynovým kotlom. K dispozícií sú aj solárne panely. Pri zariaďovaní boli použité kvalitné materiály. Na podlahách nájdete mramor a žulu ktorá bola použitá aj v kuchyni ako pracovná doska. Kuchynská linka ponúka elektrickú varnú dosku, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, elektrickú rúru a odsávanie. Okná a dvere sú kvalitné drevené, interiérové dvere aj nábytok je z masívneho exotického dreva. Celý objekt je centrálne klimatizovaný, napojený na alarm a políciu monitorovaný kamerovým systémom. Pozemok s parkovou úpravou je zavlažovaný automatickou závlahou pričom voda je čerpaná zo studne z ktorej sa načerpáva aj interiérový BAZÉN ktorý sa nachádza v prístavbe domu s rozlohou 152 m2. Celková využiteľná plocha domu v rátane bazéna a garáže činí spolu 861 m2 + celé podkrovie zastavanej plochy domu. Prevádzkové náklady činia cca 560,- euro / 1 mesiac.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, možnosť cykloturistiky vďaka neďalekej hrádzi, jazdecko športový areál s aquaparkom X-BIONIC.

/ 6 - IZBOVÝ DOM / GARÁŽ PRE 4 AUTÁ / KRYTÝ BAZÉN / FITNESS / SAUNA /KLIMATIZÁCIA / ALTÁNOK / OKRASNÁ ZELEŇ / ŠAMORÍN / VODÁRENSKÁ ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.


Cena zahŕňa:

- PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- kompletný právny servis zabezpečený našim právnikom
- výber listu vlastníctva prípadne katastrálnej mapy na právne účely
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- základný správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra
- manuál prehlasovania energií
- záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti
- poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone realitnej činnosti
- realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:

- zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
- bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru našim skúseným hypotekárnym špecialistom


Virtuálna prehliadka na http://www.axisreal.sk/axis-real-6-izb-rd-bazen-krb-garaz-pozemok-3241-m2-samorin-514317

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: