PREDÁM Rodinný dom Liptovská Lúžna, Ružomberok

#17727887
Cena: 30 000 €
Kategória: Reality / Rodinné domy
Dátum: 20.05.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Liptovská Lúžna (Ružomberok)
Počet izieb: 6 a viac
Plocha v m2: 175
Zastavaná plocha v m2: 125
Počet poschodí: 2 poschodia
Vykurovanie: Pevné palivo
Stav: Pôvodný
Iné:

Pivnica, Voľný ihneď, Možnosť použiť úver, Vodovod

Kontakt:

+421907230460

Adresa:

Ružomberok, Liptovská Osada

Pozemok:

284 m2

Počet kúpelni:

1

Počet WC:

1

Vlastné ID:

http://www.remax-slovakia.sk/reality/detail/75350/predam-rodinny-dom-liptovska-luzna-ruzomberok

Popis:

RE/MAX ponúka na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný aj ako chata, či chalupa v obci Liptovská Lúžna, okres Ružomberok. Je vhodný aj na zriadenie menšej prevádzky či dielne.

Dom je dvojpodlažná stavba v pôvodnom stave, postavená v roku 1960 z kvadry a tehly, na pozemku o celkovej výmere 284 m2. Dom má úžitkovú plochu cca 125 m2, plus s hospodárskou budovou je úžitková plocha cca 175 m2. Strecha je pokrytá vlákno cementovou vlnitou krytinou - eternit a plechom.

Dom má dva vchody a tvoria ho dva samostatné byty, ktoré sa dajú prepojiť. Súčasťou domu je aj hospodárska budova kde je garáž, veľká technická miestnosť s pecou na tuhé palivo a kôlňa.

Dispozičné riešenie domu:
1. vchod: predsieň, kuchyňa, spálňa, kúpelňa s vaňou a toaletou.
2. vchod: vstupná chodba, špajza, prechod na druhé nadzemné podlažie, kuchyňa, a dve izby. Na druhom podlaží je chodba, dve izby a vstup do podkrovia.

Podlahy: kombinácia drevenej palubovky, betónovej podlahy a dlažby.
Vykurovanie je lokálne, pecami na tuhé palivo, alebo elektrické.
Všetky okná sú pôvodné drevené.
Dom je pripojený na vodovod, ktorý si vybudovalo a vlastní spoločenstvo vlastníkov domov v danej lokalite. Jestvujúca elektrická prípojk 230-400V je momentálne odhlásená. Dom je možné pripojiť na obecnú kanalizáciu, prípojka sa nachádza priamo na hranici pozemku pred domom.

Za hospodárskou stavbou sa nachádza malá záhradka. Majiteľ má v dlhodobom bezodplatnom užívaní aj menšiu záhradku cca 79 m2, ktorá sa nachádza za potokom v tesnej blízkosti domu.

VÝHODY DOMU: Veľmi dobré umiestnenie v centre obce, ale vo vedľajšej tichej ulici. Možnosť pripojenia domu na všetky siete okrem plynu, pitná voda je zdarma, za domom tečie potok s regulovanými brehmi. Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreáciu, prenajímanie, podnikateľskú činnosť....

Liptovská Lúžna sa nachádza na dolnom Liptove, asi 21 km južne od Ružomberka v Lúžňanskej doline, zasadenej v severnej časti krásnej a čistej prírody Nízkych Tatier. Okolitá príroda poskytuje celoročné športovo turistické vyžitie.
Obec je v blízkosti hlavnej trasy Banská Bystrica - Ružomberok.

Kompletný právny a predajný servis, plus odborné poradenstvo o možnosti financovania formou úveru, je u nás zdarma.

Mohlo by vás zaujímať: