VIVAREAL* DOBRÁ CENA!! 4 izb. RD, pozemok 561m2, obec Buková

#19090553
Cena: 70 000 €
Kategória: Reality / Rodinné domy
Dátum: 27.04.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Trnava (Trnavský kraj)
Plocha v m2: 561
Kontakt:

Ing. Vaháliková Miroslava, vivareal@vivareal.sk, 0918 5 11111

Adresa:

Buková

Popis:

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v OV v obci Buková. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 561m2 dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, jednej izby, kuchyne s jedálňou, špajze, kúpelne, detskej izby s veľkým roldorom a dvoch izieb otočených do ulice.
Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, strecha pôvodná, prerobené je kúrenie s kotlom na tuhé palivo, menená kuchynská linka. v kuchyni je dlažba, v izbách drevené parkety a plávajúca podlaha, v obývacej izbe sa nachádza krb.
Popri dome je možný vjazd autom cez podbránie, v zadnej časti pozemku sa nachádzajú hospodárske budovy, zadná časť domu podpivničená (v tejto časti sa nachádza kotol)
Dom je napojený na vodu el. plyn a septik nakoľko v obci Buková zatiaľ nie je kanalizácia.
Kúpa je možná aj na H.Ú. s ktorého vybavením Vám rád pomôže náš exkluzívny certifikovaný finančný poradca.

CENA: 70 000,-€ vrátane služieb a provízie RK

SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie.
V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária.
Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: